Modernizacja drogi gminnej - ul. Srebrnej w Rudzach i Modernizacja drogi wewnętrznej ul. Szmaragdowej w Rudzach
Burmistrz Zatora
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346015
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346015/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 10:23
- Lokalizacja
- Zator, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7babd4c3-f173-477b-b868-02460d55a5c1
- Identyfikator
- 5492197464
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346015 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej - ul. Srebrnej w Rudzach i Modernizacja drogi wewnętrznej ul. Szmaragdowej w Rudzach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Burmistrz Zatora
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181913
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Zator
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-640
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 8412212
1.5.8.) Numer faksu: 33 8410206
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zator.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zator.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7babd4c3-f173-477b-b868-02460d55a5c11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi gminnej - ul. Srebrnej w Rudzach i Modernizacja drogi wewnętrznej ul. Szmaragdowej w Rudzach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7babd4c3-f173-477b-b868-02460d55a5c1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346015
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00073503/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja drogi gminnej - ul. Srebrnej w Rudzach i Modernizacja drogi wewnętrznej ul. Szmaragdowej w Rudzach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253589
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DI.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 622787,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach inwestycji "Modernizacja drogi gminnej – ul. Srebrnej oraz drogi wewnętrznej – ul. Szmaragdowej w Rudzach" Nr procedury DI.271.4.2026. Gmina wykona modernizację:
Drogi gminnej - ul. Srebrnej w Rudzach w zakresie następujących robót budowlanych:
− Roboty pomiarowe, roboty rozbiórkowe, roboty ziemne,
− podbudowa z kruszywa 0/63 grubość, podbudowa z kruszywa 0/31, nawierzchnia z betonu asfaltowego (warstwa wiążąca beton asfaltowy oraz warstwa ścieralna beton asfaltowy modyfikowany wraz z podwójnym skropieniem warstw konstrukcyjnych emulsją asfaltową),
− Elementy drogowe: montaż krawężników najazdowych – 926 m oraz obrzeży betonowych – 15 m na podsypce cementowo-piaskowej wraz z ławami betonowymi,
− Wykonanie i dowiązanie wysokościowe zjazdów z betonu asfaltowego na podbudowie z kruszyw łamanych wraz ze skropieniem emulsją asfaltową – 128 m2
− Wykonanie poboczy z destruktu asfaltowego wraz ze skropieniem emulsją asfaltową – 449 m2,
− Oczyszczenie rowów przydrożnych z namułu – 219 m ,
− Wykonanie przepustów pod zjazdami
− Regulacja pionowa studzienek dla urządzeń podziemnych: włazy kanalizacji sanitarnej – 13 szt., zawory wodociągowe i gazowe – 3 szt.,
− Wykonanie trawników dywanowych siewem
− Oznakowanie docelowe: montaż słupków stalowych – 7 szt., montaż tablic znaków drogowych – 24 szt., malowanie poziome jezdni masą chemoutwardzalną, pasy akustyczne – 39 m, nawierzchnia z kostki brukowej grubość 8 cm na podsypce cementowo-piaskowe – 33 m2.
− Oznakowanie tymczasowe na czas prowadzenia robót,
Drogi wewnętrznej ul. Szmaragdowej w Rudzach w zakresie następujących robót budowlanych:
− Roboty pomiarowe, roboty rozbiórkowe, roboty ziemne,
− Jezdnia: podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem, podbudowa z kruszywa 0/63 i kruszywa 0/31, nawierzchnia z betonu asfaltowego (warstwa wiążąca beton asfaltowy 0/16 oraz warstwa ścieralna beton asfaltowy modyfikowany 0/11) wraz z podwójnym skropieniem warstw konstrukcyjnych emulsją asfaltową,
− Wykonanie i dowiązanie wysokościowe zjazdów z betonu asfaltowego na podbudowie z kruszyw łamanych wraz ze skropieniem emulsją asfaltową – 45 m2
− Wykonanie poboczy z destruktu asfaltowego wraz ze skropieniem emulsją asfaltową,
− Elementy drogowe: montaż krawężników najazdowych – oraz obrzeży betonowych na podsypce cementowo-piaskowej wraz z ławami betonowymi,
− Regulacja pionowa studzienek dla urządzeń podziemnych: włazy kanalizacji sanitarnej – 3 szt., zawory wodociągowe i gazowe – 2 szt.,
− Wykonanie trawników dywanowych siewem
− Oznakowanie tymczasowe na czas prowadzenia robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1139926,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1297788,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1139926,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REJON ROBÓT DROGOWYCH DROG-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357114336
7.3.3) Ulica: ul. Ignacego Krasickiego 18A
7.3.4) Miejscowość: Alwernia
7.3.5) Kod pocztowy: 32-566
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1139926,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Cena najtańszej oferty została zmieniona w wyniku poprawienia przez Zamawiającego oczywistej omyłki.| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |