Wykonanie urządzenia wodnego – studni wierconej nr XVIb w celu zapewnienia ciągłości dostaw wody pitnej
MIASTO I GMINA KROTOSZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346018
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346018/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 10:24
- Lokalizacja
- Krotoszyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7e7c8e0-785e-49d2-b55f-4294d8c0433c
- Identyfikator
- 6211693428
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346018 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie urządzenia wodnego – studni wierconej nr XVIb w celu zapewnienia ciągłości dostaw wody pitnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA KROTOSZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854872
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kołłątaja 7
1.5.2.) Miejscowość: Krotoszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 62 722 7454
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krotoszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.krotoszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c7e7c8e0-785e-49d2-b55f-4294d8c0433c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie urządzenia wodnego – studni wierconej nr XVIb w celu zapewnienia ciągłości dostaw wody pitnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7e7c8e0-785e-49d2-b55f-4294d8c0433c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346018
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050670/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Wykonanie urządzenia wodnego - studni wierconej nr XVI b
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284095
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR-RZP.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 724126,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie odwiertu studni głębinowej nr XVIb o głębokości ok. 88 m, na terenie nieruchomości położonej przy ul. Ostrowskiej 35, 63-760 Zduny, oznaczonej jako działka nr ewid. 2651, obręb 0001 Miasto Zduny, w celu zapewnienia ciągłości dostaw wody pitnej, zgodnie z załączonym projektem robót geologicznych „Projekt robót geologicznych na wykonanie na komunalnym ujęciu wód podziemnych z utworów czwartorzędowych „ZDUNY” zastępczych otworów studziennych nr XVIb i XIXb w miejscowości Zduny oraz na likwidację zużytych otworów studziennych nr XVIa i XIXa w miejscowościach: Chachalnia oraz Zduny”.
Przedsięwzięcie planowane do realizacji w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 w ramach działania : II.2.1. - zapewnienie ciągłości dostaw wody pitnej, w tym awaryjnych ujęć wody i budowa lokalnych studni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262220-9 - Wiercenie studni wodnych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu. W terminie składania ofert wpłynęły 2 oferty. W toku badania i oceny ofert obydwie oferty zostały odrzucone. W konsekwencji w postępowaniu nie pozostała żadna oferta ważna (niepodlegająca odrzuceniu).SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |