Przebudowa ulicy Przejazdowej w Wąbrzeźnie.

Gmina Miasto Wąbrzeźno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00346043
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00346043/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 10:28
Lokalizacja
Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c49e12b-6ab3-43b3-a725-42d6c8f611ef
Identyfikator
8781794185
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty rozbiórkoweRoboty na placu budowyRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychFundamentowanie drógInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

MIŁOSZ WASIKŚwierkocin, PL · lot 0
706 769,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346043 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Przejazdowej w Wąbrzeźnie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Wąbrzeźno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118780

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wolności 18

1.5.2.) Miejscowość: Wąbrzeźno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-200

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 56 688 45 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wabrzezno.com, zp@wabrzezno.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wabrzezno.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wabrzezno/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ulicy Przejazdowej w Wąbrzeźnie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c49e12b-6ab3-43b3-a725-42d6c8f611ef

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346043

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038285/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa ul. Przejazdowej w Wąbrzeźnie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273100

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 688678,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ulicy Przejazdowej w Wąbrzeźnie. W ramach projek-towanej inwestycji, planuje się rozbiórkę istniejących nawierzchni i budowę nawierzchni jezdni o dł. 183 m oraz zjazdów i wykonanie w/w nawierzchni z kostki betonowej. Jezdnię projektuje się o szerokości 5m, ze spadkiem w kierunku proj. wpustów deszczowych. Dodatkowo, w północnej części inwestycji – od strony wjazdu z ul. Mikołaja z Ryńska, obustronnie projektuje się pobocze z betonowych płyt ażurowych. Miejsca niezagospodarowane projektuje się obsiać trawą na powierzchni całego pasa drogowego. W zakresie branży elektroenergetycznej planuje się wykonanie oświetlenia drogowego, zaś w zakresie branży sanitarnej – wykonanie sieci kanalizacji deszczowej. Wody deszczowe z terenu projektowanej inwestycji odprowadzane będą projektowaną kanalizacją wód deszczowych poprzez studnie rewizyjne i separator. Odbiornikiem wód opadowych i roztopowych z projektowanego odcinka kanalizacji deszczowej będzie rów melioracyjny. W trakcie realizacji inwestycji, w zakresie istniejącej infrastruktury technicznej, należy wykonać jej regulację celem dostosowania do projektowanych rzędnych i dokonać zabezpieczenia istniejących urządzeń infrastruktury.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia, na który składa się:
a) Dokumentacja Techniczna wraz z załącznikami,
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
c) Projekt Stałej Organizacji Ruchu,
d) Przedmiary robót,
e) Operat wodnoprawny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 706769,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 956214,79 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 706769,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WAS-BUD Miłosz Wasik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8762487430

7.3.3) Ulica: Malinowa 19

7.3.4) Miejscowość: Świerkocin

7.3.5) Kod pocztowy: 86-302

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 706769,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane