Organizacja usługi szkoleniowej dla zespołów bojowych w symulowanych działaniach bojowych na obiektach pływających w ramach projektu pn. „R.I.K.O – Rozpoznanie, Interwencja, Kontrterroryzm, Operacje”.
Komenda Główna Policji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346103
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346103/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-16 10:44
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78d7c034-6efa-4ef4-b494-0ae042f700a1
- Identyfikator
- 5213172762
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwaUsługi szkolenia specjalistycznego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346103 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja usługi szkoleniowej dla zespołów bojowych w symulowanych działaniach bojowych na obiektach pływających w ramach projektu pn. „R.I.K.O – Rozpoznanie, Interwencja, Kontrterroryzm, Operacje”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Główna Policji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012137497
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Puławska 148/150
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-624
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniakgp@policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.policja.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kgpolicja.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja usługi szkoleniowej dla zespołów bojowych w symulowanych działaniach bojowych na obiektach pływających w ramach projektu pn. „R.I.K.O – Rozpoznanie, Interwencja, Kontrterroryzm, Operacje”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78d7c034-6efa-4ef4-b494-0ae042f700a1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346103
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „R.I.K.O – Rozpoznanie, Interwencja, Kontrterroryzm, Operacje” współfinansowany ze środków Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021 – 2027. Numer: FBWP.02.01-IZ.00-0004/252.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320397
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 178/BF/26/KU/FBW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 960975,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest organizacja usługi szkoleniowej dla zespołów bojowych w symulowanych działaniach bojowych na obiektach pływających w ramach projektu pn. „R.I.K.O – Rozpoznanie, Interwencja, Kontrterroryzm, Operacje”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie w związku z nieudzieleniem odpowiedzi na pytania, które wpłynęły do Zamawiającego z zachowaniem ustawowego terminu. Postępowanie zostało opublikowane w dniu 2 lipca 2026 roku, a termin otwarcia ofert wyznaczono na 10 lipca 2026 roku. Wykonawcy zwrócili się z wnioskami o udzielenie wyjaśnień treści SWZ odpowiednio 2 i 5 lipca 2026 roku. Zamawiający w wyznaczonym ustawowo terminie nie udzielił wyjaśnień, a także nie przedłużył terminu składania ofert do czego był zobligowany, tym samym uniemożliwiając Wykonawcom prawidłowe oszacowanie i złożenie oferty. Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego, tym samym podlega unieważnieniu.| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |