REMONT DROGI POWIATOWEJ NR 2082D WRAZ Z REMONTEM OBIEKTU MOSTOWEGO W MIEJSCOWOŚCI JARZĄBKOWICE [powódź wrzesień 2024]
POWIAT ŚREDZKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346220
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346220/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 11:14
- Lokalizacja
- Środa Śląska, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70d835da-517b-4970-95ec-423d8f89831e
- Identyfikator
- 9131529763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346220 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT DROGI POWIATOWEJ NR 2082D WRAZ Z REMONTEM OBIEKTU MOSTOWEGO W MIEJSCOWOŚCI JARZĄBKOWICE
[powódź wrzesień 2024]
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŚREDZKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934762
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wrocławska 2
1.5.2.) Miejscowość: Środa Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713968919
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-sredzki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-sredzki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-sredzki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT DROGI POWIATOWEJ NR 2082D WRAZ Z REMONTEM OBIEKTU MOSTOWEGO W MIEJSCOWOŚCI JARZĄBKOWICE[powódź wrzesień 2024]
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70d835da-517b-4970-95ec-423d8f89831e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346220
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00626487/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 REMONT DROGI POWIATOWEJ NR 2082D WRAZ Z REMONTEM OBIEKTU MOSTOWEGO W MIEJSCOWOŚCI JARZĄBKOWICE [powódź wrzesień 2024]
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie finansowane jest z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej (FSUE).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254765
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZPO.272.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1116594,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje remont drogi powiatowej nr 2082D wraz z remontem obiektu mostowego w miejscowości Jarząbkowice [powódź wrzesień 2024].
Zakres przedmiotu zamówienia – do wykonania:
• Stan istniejący:
Planowany remont dotyczy istniejącej nawierzchni drogi powiatowej 2082D oraz istniejącego obiektu mostowego w miejscowości Jarząbkowice. Długość remontowanej drogi to 1100mb. Teren przewidziany pod remont pokryty jest nawierzchnią bitumiczną w złym stanie technicznym.
• Zakres robót:
remont drogi obejmować będzie frezowanie korekcyjne istniejącej jezdni bitumicznej a następnie w śladzie istniejącym ułożenie warstwy wiążącej i warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Wody opadowe z pasa drogowego skierowane będą do istniejących rowów chłonno-odparowujących. Remont obiektu mostowego polegać będzie na czyszczeniu istniejących poręczy mostowych oraz odnowienie ich farbą antykorozyjną. Drobne ubytki tynków zewnętrznych stanowią bieżącą konserwację betonowego ustroju nośnego.
Po zakończonych pracach odnośnie remontu przywrócone zostaną parametry eksploatacyjno-użytkowe drogi powiatowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233320-8 - Fundamentowanie dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 794493,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1084321,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 794493,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arkadiusz Mika Przedsiebiorstwo Usługowo Handlowe DOMAX
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751383487
7.3.3) Ulica: Grabińska
7.3.4) Miejscowość: Boronów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-283
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 794493,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |