Dostawa 400 ton soli drogowej do zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2024/2025
Powiatowy Zarząd Dróg w Puławach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00521606
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00521606/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-30 10:49
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e626a79a-f219-4407-a132-7cb34ed1ddbf
- Identyfikator
- 7162272436
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00521606 z dnia 2024-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa 400 ton soli drogowej do zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Puławach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029300
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Składowa 1a
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 888 41 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzd.pulawy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzd.pulawy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pzd.pulawy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie siecią dróg
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa 400 ton soli drogowej do zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e626a79a-f219-4407-a132-7cb34ed1ddbf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521606
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052014/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa 400 ton soli drogowej do zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456092
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 5/PZD/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 190000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa soli drogowej luzem 400 ton z antyzbrylaczem przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie Powiatu Puławskiego. Zakres zamówienia obejmuje dostawę (załadunek, transport i rozładunek wykonany przez Wykonawcę), soli drogowej na Bazę Obwodu Drogowo Mostowego w Puławach ul. Składowa 20, 24-100 Puławy. Sól drogowa powinna być dostarczana w stanie niezbrylonym, o jednorodnym uziarnieniu, bez obcych zanieczyszczeń typu kamienie, deski, papier, folia itp. Główne parametry soli drogowej określa norma PN-86/C-84081/02 Sól (chlorek sodowy). Zamawiający zaznacza, że nie dopuszcza ziaren soli poniżej 1 mm - min 90%. Przedmiotowa sól drogowa powinna posiadać pozytywną opinię Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, a także atest Państwowego Zakładu Higieny, które należy dołączyć do oferty.
2. Zakres i charakter zamówienia wykluczają jego podział na części z przyczyn technicznych, organizacyjnych, ekonomicznych i celowościowych.
3. Zamawiający nie zaleca sprawdzenia przez Wykonawcę przed złożeniem oferty dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych u Zamawiającego.
4. Zamawiający nie zaleca odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej.
5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
9. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34927100-2 - Sól drogowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 155964,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216480,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 155964,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa TRASA sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 53700000822
7.3.3) Ulica: Żeromskiego
7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska
7.3.5) Kod pocztowy: 21-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 155964,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-15| 2024-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |