„Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Dukla”
GMINA DUKLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346226
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346226/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 11:15
- Lokalizacja
- Dukla, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c0f5404d-fb69-42bb-a818-02b46ee96d8e
- Identyfikator
- 6842364450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346226 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Dukla”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DUKLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440531
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Trakt Węgierski 11
1.5.2.) Miejscowość: Dukla
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@dukla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.dukla.pl//
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c0f5404d-fb69-42bb-a818-02b46ee96d8e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Dukla”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0f5404d-fb69-42bb-a818-02b46ee96d8e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346226
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045428/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Dukla
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305174
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie odcinków sieci energetycznych o napięciu znamionowym poniżej 1 kV stanowiących oświetlenie uliczne w miejscowościach Jasionka, Wietrzno, Nadole, Teodorówka, Łęki Dukielskie oraz Głojsce, obejmujących wykonanie linii kablowych i napowietrznych nN, montaż słupów oświetleniowych wraz z oprawami LED oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarami robót.
2. W miejscowości Jasionka zakres zamówienia obejmuje wykonanie wyłącznie odcinka oświetlenia ulicznego zlokalizowanego przy drodze gminnej na „Zapłociach”, zgodnie z dokumentacją, rysunkiem 2.3 oraz załącznikiem pn. „Zakres objęty zamówieniem Jasionka” a także przedmiarem robót. W miejscowości Wietrzno zamówienie obejmuje wykonanie odcinków oświetlenia ulicznego zgodnie z dokumentacją projektową oraz załącznikiem pn. „Zakres objęty zamówieniem Wietrzno”. W miejscowościach Nadole oraz Łęki Dukielskie przedmiot zamówienia obejmuje realizację całości inwestycji zgodnie z dokumentacją projektową. W miejscowości Głojsce należy dokończyć rozpoczęty odcinek oświetlenia ulicznego drogi do cmentarza (3 słupy).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a) Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik Nr 1 do SWZ
b) Warunki określone w projekcie umowy – Załącznik Nr 4 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty złożonej przez Wykonawcę LIGHT ON sp. z o.o., ul. Zygmunta Krasińskiego 18/97, 01-581 Warszawa, wynosi 613 557,96 zł brutto i przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 547 000,00 zł bruttoSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 613557,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 613557,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |