Dostawa szaf metalowych do przechowywania dokumentów oraz kasetek na broń
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346286
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346286/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-16 11:32
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a01b2721-2bfa-4636-bc90-4f92c335c3f7
- Identyfikator
- 7962234609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zbrojone lub wzmocnione szafy, kasy i drzwi
Wykonawcy
2 przyznane
JADWIGA POLASZEKDługołęka, PL · lot 0
474 410,85 PLNALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 1
104 827,5 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346286 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa szaf metalowych do przechowywania dokumentów oraz kasetek na broń
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670897379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 37/59
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 47 701 40 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.kwp@ra.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.mazowiecka.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa szaf metalowych do przechowywania dokumentów oraz kasetek na broń2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a01b2721-2bfa-4636-bc90-4f92c335c3f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346286
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00132409/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.11 Umowa ramowa - szafy certyfikowane
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244954
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 28/26
4.3.2.) Szacunkowa maksymalna wartość umowy ramowej (bez VAT): 641781,20
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa szaf metalowych do przechowywania dokumentów oraz kasetek na broń - zadania nr 1 – umowa ramowa- zgodnego z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ dla zadań nr 1 oraz wykazem – cennikiem asortymentowo ilościowym stanowiący załączniki nr 2.1 do SWZZadanie nr 1 – Szafy do przechowywania informacji niejawnych zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2012r
Wykonawca udziela gwarancji na dostarczony przedmiot umowy, na okres 48 miesięcy licząc od daty podpisania protokołu odbioru, o którym mowa w § 1 ust. 5 umowy wykonawczej, nie krótszy jednak niż gwarancja producenta.
Warunki dostawy szaf:
Dostawa przedmiotu zamówienia nastąpi transportem własnym na koszt Wykonawcy wraz z rozładunkiem, wniesieniem do pomieszczeń i ustawieniem w miejscu wskazanych przez zamawiającego. Miejscem dostaw są lokalizacje na terenie miasta Radom oraz jednostki podległe, czyli Komendy Miejskie i Powiatowe garnizonu mazowieckiego wskazane przez Zamawiającego na etapie realizacji umowy wykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w:
Projektowanych postanowieniach umowy ramowej – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ;
Formularzu ofertowym do umowy ramowej dla zadania nr 1 – stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ;
Wykazie – cenniku asortymentowo ilościowy stanowiący integralną część formularza ofertowego dla zadania nr 1 do umowy ramowej – stanowiący Załącznik 2.1 do SWZ
Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) – stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ
Zaproszenie do złożenia oferty wykonawczej dla zadania nr 1 – stanowiącym
Załącznik nr 6 do SWZ;
Projektowanych postanowieniach umowy wykonawczej– stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 44421000-7 - Zbrojone lub wzmocnione szafy, kasy i drzwi
4.5.5.) Wartość części: 514277,55 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia jest dostawa szaf metalowych do przechowywania dokumentów oraz kasetek na broń na zadanie nr 2 - umowa ramowa - zgodnego z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 4 do SWZ oraz formularz ofertowy do umowy ramowej stanowiący załącznik nr 32) Zadanie nr 2 – Szafy bez certyfikatów
Warunki dostawy szaf:
Dostawa przedmiotu zamówienia nastąpi transportem własnym na koszt Wykonawcy wraz z rozładunkiem, wniesieniem do pomieszczeń i ustawieniem w miejscu wskazanych przez zamawiającego. Miejscem dostaw są lokalizacje na terenie miasta Radom oraz jednostki podległe, czyli Komendy Miejskie i Powiatowe garnizonu mazowieckiego wskazane przez Zamawiającego na etapie realizacji umowy wykonawczej.
Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa wykonawcza zobowiązany jest dostarczyć certyfikaty na etapie dostaw zgodnie z opisem OPZ stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Okres gwarancji:
Wykonawca udziela gwarancji na dostarczony przedmiot umowy, na okres 48 miesięcy licząc od daty podpisania protokołu odbioru, o którym mowa w § 1 ust. 5 umowy wykonawczej, nie krótszy jednak niż gwarancja producenta.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w:
Projektowanych postanowieniach umowy ramowej – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ;
Formularzu ofertowym do umowy ramowej dla zadania nr 2 – stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ;
Wykazie – cenniku asortymentowo ilościowy stanowiący integralną część formularza ofertowego dla zadania nr 2 do umowy ramowej – stanowiący Załącznik 3.1 do SWZ
Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) – stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ
Zaproszenie do złożenia oferty wykonawczej dla zadania nr 2 – stanowiącym
Załącznik nr 7 do SWZ;
Projektowanych postanowieniach umowy wykonawczej– stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 44421000-7 - Zbrojone lub wzmocnione szafy, kasy i drzwi
4.5.5.) Wartość części: 127503,65 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 6
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 474410,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 661438,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 474410,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "POLASZEK" Jadwiga Polaszek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8951158756
7.3.3) Ulica: Kolejowa nr 1A
7.3.4) Miejscowość: Długołęka
7.3.5) Kod pocztowy: 55-095
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 474410,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 5
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104827,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209715,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 104827,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572982438
7.3.3) Ulica: Warszawska 151
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-547
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104827,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Na zadanie nr 1 podpisano umowy ramowe z trzema najwyżej ocenionymi wykonawcami zgodnie z zapisem w rozdziale V.1.2 pkt. 9 SWZ:1) Wykonawca firma: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "POLASZEK" Jadwiga Polaszek , 55-095 Długołęka, ul. Kolejowa 1A , NIP: 8951158756 na kwotę 474 410,85zł/brutto
2) Wykonawca firma: P.P.U.H. "NOVOCAN" Władysław Nowakowski, 13-200 Działdowo, ul. Plac 1Maja 11, NIP:5710005305 na kwotę 526 870,50 zł/brutto
3) Wykonawca firma: STALPOL SAFES sp. z o.o., 86-005 Białe Błota, ul. Szubińska 101D, NIP: 5542923459 na kwotę 537 971,25 zł/brutto
Na zadanie nr 2 podpisano umowy ramowe z trzema najwyżej ocenionymi wykonawcami zgodnie z zapisem w rozdziale V.1.2 pkt. 9 SWZ:
1) Wykonawca firma: ALTARE sp. z o.o. , 25-547 Kielce, ul. Warszawska 151, , NIP: 6572982438 na kwotę 104 827,50 zł/brutto
2) Wykonawca firma PPUH MET-POL Adam Ossowski, 83-212 Bobowo, ul. Leśna 8, NIP: 5921982101 na kwotę 108 855,00 zł/brutto
3) Wykonawca firma Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół "CEZAS" sp. z o.o., 15-751 Białystok, ul. Aleja Solidarności 15, NIP: 5422748462 na kwotę 112 329,75 zł/brutto
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |