Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla nadbudowy budynku Urzędu Gminy w Kosakowie, z opcją pełnienia nadzoru autorskiego- 2 edycja
GMINA KOSAKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346291
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346291/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-16 11:33
- Lokalizacja
- Kosakowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c7b2ffe-5529-41f6-9258-5e5a93291226
- Identyfikator
- 5861023761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346291 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla nadbudowy budynku Urzędu Gminy w Kosakowie, z opcją pełnienia nadzoru autorskiego- 2 edycja
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSAKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 69
1.5.2.) Miejscowość: Kosakowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-198
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kosakowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakosakowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13237001.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla nadbudowy budynku Urzędu Gminy w Kosakowie, z opcją pełnienia nadzoru autorskiego- 2 edycja2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c7b2ffe-5529-41f6-9258-5e5a93291226
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346291
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00109634/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy Urzędu Gminy Kosakowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293390
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.25.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla nadbudowy budynku Urzędu Gminy w Kosakowie, z opcją pełnienia nadzoru autorskiego.
2. W zakresie zamówienia jest opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej (projektu zagospodarowania terenu, projektu budowlano-architektonicznego, projektu technicznego i projektu wykonawczego, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót oraz przedmiaru i kosztorysu inwestorskiego) wraz z uzyskaniem wszelkich opinii, uzgodnień, pozwoleń i innych dokumentów wymaganymi przepisami szczegółowymi i koniecznych do wybudowania zaplanowanych obiektów, we wszystkich niezbędnych branżach. Dla opracowanej Dokumentacji Wykonawca w imieniu i na rzecz Zamawiającego uzyska ostateczną decyzję pozwolenia na budowę.
3. Całokształt opracowań będzie dalej zwany Dokumentacją. Dokumentację należy opracować w oparciu o wytyczne i zalecenia sformułowane przez Zamawiającego dokumentacji przetargowej. Poniższe wytyczne stosuje się wprost o ile zawarta umowa nie stanowi inaczej. Odstępstwo od wytycznych może nastąpić, jeżeli obowiązujące przepisy stanowią inaczej – o powstaniu takiej sytuacji Wykonawca zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić Zamawiającego – lub też, jeżeli proponowane przez Projektanta (Wykonawcę) rozwiązanie uzyska zatwierdzenie przez Zamawiającego.
4. Wykonawca zobowiązany jest uzyskać uzgodnienie dokumentacji z Zamawiającym.
5. W zakresie zamówienia Wykonawca, w imieniu Zamawiającego, zobowiązany będzie do opracowania na etapie projektowania wszelkich wniosków, w tym o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę i wprowadzenia wszelkich zmian lub uzupełnień do w/w wniosków, które okażą się konieczne w związku z przebiegiem postępowania administracyjnego lub korzystne dla realizowanego przedmiotu zamówienia lub będą wymagane przepisem.
6. W przedmiocie zamówienia zawiera się również konieczność bezzwłocznego usunięcia wad i usterek na koszt Wykonawcy, w szczególności:
sporządzania dodatkowych rysunków i opisów, jeżeli Dokumentacja projektowa w niedostatecznym stopniu wyjaśnia rozwiązania techniczne,
niezwłocznego wykonywania poprawek i uzupełnień w dokumentacji projektowej,
udzielanie odpowiedzi i wyjaśnień w toku postępowania o udzielenie zamówienia na roboty budowlane prowadzonego przez Zamawiającego w zakresie opracowanej przez Wykonawcę Dokumentacji, przy czym odpowiedzi należy udzielać w terminie niezwłocznym, jednak nie dłuższym aniżeli dwa dni robocze od złożonego zapytania/wniosku o wyjaśnienia. Szczegółowy opis zamówienia zawarto w załączniku nr 7 do SWZ _Opisie Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami do niego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227181,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267205,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 227181,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Projektów, Analiz i Audytów Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462708703
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227181,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 168 dni
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |