Odtwarzanie oznakowania poziomego dróg na terenie gminy Kosakowo
GMINA KOSAKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346330
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346330/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 11:43
- Lokalizacja
- Kosakowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-371676b6-71f1-430b-b3b8-81cd74362e0a
- Identyfikator
- 5861023761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346330 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odtwarzanie oznakowania poziomego dróg na terenie gminy Kosakowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSAKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 69
1.5.2.) Miejscowość: Kosakowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-198
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 58 6604344
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ZAMOWIENIA@KOSAKOWO.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakosakowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12614391.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odtwarzanie oznakowania poziomego dróg na terenie gminy Kosakowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-371676b6-71f1-430b-b3b8-81cd74362e0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346330
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00109634/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Odtwarzanie oznakowania poziomego dróg na terenie Gminy Kosakowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00111438
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana obejmująca odnowienie/wymalowanie oznakowania poziomego (cienkowarstwowego oraz grubowarstwowego) na drogach będących w zarządzie Wójta gminy Kosakowo.
2. Na zakres rzeczowy zamówienia składa się:
1) odnawianie oznakowania poziomego jezdni farbą akrylową białą - linie segregacyjne i krawędziowe malowane mechanicznie
2) odnawianie oznakowania poziomego jezdni farbą akrylową białą - strzałki i symbole malowane ręcznie
3) odnawianie oznakowania poziomego stanowisk zastrzeżonych farbą akrylową białą, niebieską, żółtą lub zieloną - wypełnienie, linie i symbole malowane ręcznie
4) odnowienie oznakowania poziomego przejść dla pieszych i przejazdów dla rowerów farbą akrylową białą o podwyższonym wsp. SRT≥50 - malowane mechanicznie
5) wykonanie oznakowania poziomego jezdni w technologii grubowarstwowej chemoutwardzalnej
6) wykonanie oznakowania poziomego przejść dla pieszych i przejazdach dla rowerzystów w technologii grubowarstwowej chemoutwardzalnej o podwyższonej szorstkości - białe i czerwone
7) dodatkowe użycie mikrokul do naniesionego oznakowania poziomego
8) usunięcie oznakowania poziomego - woda pod wysokim ciśnieniem
9) usunięcie oznakowania poziomego -metoda chemiczna
10) wykonanie piktogramów strefa tempo 30, piktogramów A-5,A-17,A-30, piktogramów dla rowerzystów P-23,P-27, piktogramów dla pieszych P-26, piktogramów BUS P-22, w kolorze białym, wymiar 140x250 cm, w technologii grubowarstwowej.
3. Zamówienie obejmuje zakres podstawowy i zakres objęty prawem opcji.
4. Zakres zamówienia podstawowego (gwarantowanego przez Zamawiającego) obejmuje:
a) Odnawianie oznakowania poziomego jezdni farbą akrylową białą - linie segregacyjne i krawędziowe - malowane mechanicznie – 3000 m2
b) Odnawianie oznakowania poziomego jezdni farbą akrylową białą - strzałki i symbole malowane ręcznie – 400 m2
c) Odnawianie oznakowania poziomego stanowisk zastrzeżonych farbą akrylową białą, niebieską, żółtą lub zieloną - wypełnienie, linie i symbole malowane ręcznie – 200 m2
d) Odnowienie oznakowania poziomego przejść dla pieszych i przejazdów dla rowerów farbą akrylową białą o podwyższonym wsp. SRT≥50 - malowane mechanicznie – 300 m2
e) Wykonanie oznakowania poziomego jezdni w technologii grubowarstwowej chemoutwardzalnej – 300 m2
f) Wykonanie oznakowania poziomego przejść dla pieszych i przejazdach dla rowerzystów w technologii grubowarstwowej chemoutwardzalnej o podwyższonej szorstkości - białe
i czerwone – 200 m2
g) Dodatkowe użycie mikrokul do naniesonego oznakowania poziomego – 300 m2
h) Usunięcie oznakowania poziomego - woda pod wysokim ciśnieniem – 200 m2
i) Usunięcie oznakowania poziomego -metoda chemiczna – 200 m2
j) Usunięcie oznakowania poziomego - metoda mechaniczna – 100 m2.
5. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określa:
1) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 7 do SWZ,
2) Wzór raportu odtworzenia oznakowania - załącznik 7.1 do SWZ;
3) Wzór zlecenia odtworzenia oznakowania – załącznik 7.2 do SWZ;
4) Wzór zlecenia SOR –załącznik 7.3 do SWZ;
5) Wzór raportu SOR – załącznik 7.4 do SWZ;
6) Specyfikacje Techniczne – załączniki 7.5-7.7 do SWZ;
7) Przedmiar robót/kosztorys ofertowy – załączniki 7.8 do SWZ;
8) Wykaz dróg - załączniki 7.9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233228-3 - Roboty budowlane w zakresie krycia powierzchni
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 562684,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 976681,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 562684,41 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Saferoad Services Gdańsk Sp. z o. o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891600737
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty związane z wykonaniem oznakowania poziomego
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 562684,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |