Przebudowa drogi powiatowej nr 1743K w km od 5+524,90 do km 7+111,20 w miejscowości Nidek, Powiat Wadowicki

Powiat Wadowicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00346368
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00346368/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 11:52
Lokalizacja
Wadowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-443af274-b008-476c-89ea-72fd015466b5
Identyfikator
5512129478
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

PAVIMENTAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTrzebinia, PL · lot 0
6 995 183,58 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346368 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1743K w km od 5+524,90 do km 7+111,20 w miejscowości Nidek, Powiat Wadowicki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2

1.5.2.) Miejscowość: Wadowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-443af274-b008-476c-89ea-72fd015466b5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1743K w km od 5+524,90 do km 7+111,20 w miejscowości Nidek, Powiat Wadowicki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-443af274-b008-476c-89ea-72fd015466b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346368

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041163/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Przebudowa drogi powiatowej nr 1743K w km od 5+524.90 do km 7+111,20 w miejscowości Nidek, Powiat Wadowicki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00153069

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.24.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi powiatowej nr 1743K w km od 5+524,90 do km 7+111,20 w miejscowości Nidek, Powiat Wadowicki.
W ramach zamówienia Zamawiający przewiduje wykonanie robót w szczególności:
1) Wycinka drzew kolidujących z inwestycją;
2) Budowa chodnika w km 5+524,90 – 5+535,70;
3) Budowa ścieżki pieszo-rowerowej w km 5+524,90 – 7+111,20 ;
4) Budowa sieci kanalizacji deszczowej składającej się ze studni kanalizacyjnych, wpustów deszczowych, rurociągów kanalizacyjnych, odwodnienia liniowego na zjazdach;
5) Budowa wylotów sieci kanalizacji deszczowej WK-4 Ø400, WK-5 Ø300, WK-6 Ø500;
6) Budowa kanału technologicznego;
7) Przebudowa istniejącego przepustu pod drogą P-2 2.0mx1.5m (km 6+250,8);
8) Przebudowa i rozbudowa istniejących zjazdów;
9) Przebudowa nawierzchni jezdni i poszerzenie jej do szerokości 6 m;
10) Budowa ścianek oporowych;
11) Budowa peronu przystankowego w km 6+743,9;
12) Budowa dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych i przejazdu dla rowerzystów w km ok. 6+081;
13) Remont sieci wodociągowej;
14) Rozbiórka rowów przydrożnych (wraz z przepustami pod zjazdami) po prawej stronie DP1743K w km 5+524,9 – 5+918,5; 5+934,9 – 6+083,3;
15) Rozbiórka rowów przydrożnych (wraz z przepustami pod zjazdami) po lewej stronie DP1743K w km 6+078,9 – 6+198,3; 6+313,2 – 6+734,6; 6+763,8 – 7+111,20;
16) Przebudowa rowów przydrożnych wraz z ich umocnieniem po prawej stronie DP1743K w km 6+083,3 – 6+104,9;
17) Wykonanie nasadzeń zastępczych;
18) Wykonanie oznakowania poziomego, pionowego oraz urządzeń Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6995183,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10332000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6995183,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pavimental Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141268450

7.3.3) Ulica: Dworcowa 2

7.3.4) Miejscowość: Trzebinia

7.3.5) Kod pocztowy: 32-540

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca wykona przy pomocy Podwykonawców następujące roboty:
- Geodezja,
- Wycinka,
- Elektryka,
- Teletechnika,
- Wodociąg,
- Kanalizacja Deszczowa,
- Roboty brukarskie,
- Stabilizacja Gruntu
o wartości łącznie 3 286 611,46 PLN.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6995183,58 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane