Przebudowa drogi gminnej 101107L w miejscowości Mościce Dolne
GMINA SŁAWATYCZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346402
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346402/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 11:58
- Lokalizacja
- Sławatycze, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b77f08e-18c8-4d5b-990d-13b746bd701d
- Identyfikator
- 5372349492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346402 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej 101107L w miejscowości Mościce Dolne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁAWATYCZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237701
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 14
1.5.2.) Miejscowość: Sławatycze
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-515
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 833783358
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@slawatycze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slawatycze.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1b77f08e-18c8-4d5b-990d-13b746bd701d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej 101107L w miejscowości Mościce Dolne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b77f08e-18c8-4d5b-990d-13b746bd701d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346402
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00631459/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi gminnej 101107L w miejscowości Mościce Dolne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273817
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Z.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 377510,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia pn. „Przebudowa drogi gminnej 101107L
w miejscowości Mościce Dolne”, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wiedzą techniczną na podstawie dokumentacji będącej w posiadaniu Zamawiającego i stanowiącej załącznik do SWZ.
4.2. Zakres robót obejmuje, w szczególności przebudowę drogi gminnej 101107L
na odcinku od km 0+000,00 do km 0+526,00 według założonego lokalnie kilometrażu drogi tj. wykonywanie robót, w wyniku których nastąpi podwyższenie parametrów technicznych i eksploatacyjnych istniejącej jezdni drogi, niewymagających zmiany granic pasa drogowego.
Zakres przebudowy drogi gminnej 101107L zakłada poprawę parametrów geometryczno-konstrukcyjnych istniejącej nawierzchni w szczególności poprzez:
Wytyczenie granic pasa drogowego drogi gminnej na odcinku objętym opracowaniem,
Wykonanie korekty przebiegu geometrycznego trasy drogi gminnej.
Wykonanie korytowania (profilowania) istniejącej podbudowy z kruszywa łamanego pod nawierzchnie jezdni z płyt betonowych typu „IOMB”
Wykonanie nawierzchni jezdni z płyt betonowych pojedynczo zbrojonych typu „IOMB” 100x75x12,5cm na podsypce piaskowej spełniającej normę PN-EN 13242:2004 lub równoważną na całym odcinku drogi gminnej.
Wykonanie obustronnych poboczy gruntowych na szerokości 2x0,75m z piasku spełniającego normę PN-EN 13242:2004 lub równoważną
Wykonanie robót wykończeniowych i porządkowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45000000-7 - Roboty budowlane
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 375437,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442407,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 418719,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowy Roboty Ziemno-Drogowe Trzeciak Grzegorz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5390006609
7.3.3) Ulica: ul. Kodeńska 58
7.3.4) Miejscowość: Sławatycze
7.3.5) Kod pocztowy: 21-515
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 418719,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |