Dostawa licencji w celu rozbudowy i przedłużenia wsparcia posiadanych już licencji lub subskrypcji oraz wsparcia dla posiadanych urządzeń lub systemów w celu integracji i rozbudowy systemów infor...
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W GARWOLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346487
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346487/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-16 12:20
- Lokalizacja
- Garwolin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4205b6e9-0eeb-4b37-9c09-aabb320b770d
- Identyfikator
- 8261776028
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346487 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa licencji w celu rozbudowy i przedłużenia wsparcia posiadanych już licencji lub subskrypcji oraz wsparcia dla posiadanych urządzeń lub systemów w celu integracji i rozbudowy systemów infor...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W GARWOLINIE
1.3.) Oddział zamawiającego: SPZOZ w Garwolinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 712353954
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 50
1.5.2.) Miejscowość: Garwolin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozp@spzozgarwolin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzozgarwolin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spzozgarwolin.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa licencji w celu rozbudowy i przedłużenia wsparcia posiadanych już licencji lub subskrypcji oraz wsparcia dla posiadanych urządzeń lub systemów w celu integracji i rozbudowy systemów infor...2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4205b6e9-0eeb-4b37-9c09-aabb320b770d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346487
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00085365/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 Dostawę licencji w celu rozbudowy i przedłużenia wsparcia posiadanych już licencji lub subskrypcji oraz wsparcia dla posiadanych urządzeń lub systemów w celu integracji i rozbudowy systemów informat..
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia nr projektu: - KPOD.07.03-IP.10-0446/25 w ramach inwestycji D.1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” (nabór konkurencyjny - numer naboru: KPOD.07.03.-IP.10-001/25)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293248
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OZP/13/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 520000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji w celu rozbudowy i przedłużenia wsparcia posiadanych już licencji lub subskrypcji oraz wsparcia dla posiadanych urządzeń lub systemów informatycznych w celu integracji i rozbudowy systemów informatycznych w ramach projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia" nr projektu: - KPOD.07.03-IP.10-0446/25.
2. Zakres dostawy obejmuje:
a) Dostarczenie oprogramowania motoru bazy danych dedykowanego dla posiadanego przez Zamawiającego systemu HIS wraz z 36 miesięcznym wsparciem producenta. Posiadany przez Zamawiającego system HIS współpracuje wyłącznie z bazą danych Oracle.
b) Instalacja motoru bazy danych i migracja istniejących instancji na nowe środowisko.
3. Informacja o Zamawiającym
Tabela funkcjonujących systemów u Zamawiającego podlegających rozbudowie:
Lp. Producent/nazwa oprogramowania Zakres
1. Asseco Poland S.A/AMMS HIS, ERP, LIS
Oprogramowanie motor bazy danych
Zamawiający oczekuje dostarczenia oprogramowania motor bazy danych Oracle w wersji dedykowanej (ASFU) dla produktów Asseco Poland S.A. uprawniającej do instalacji najnowszych wersji oprogramowania wraz z 36 miesięcznym wsparciem producenta.
Opis Ilość
Oracle Database Standard Edition 2 - Processor Perpetual 6
Software Update License & ESL or ASFU Support 6
Software Update License & ESL or ASFU Support 6
Software Update License & ESL or ASFU Support 6
Zakres prac dotyczących motoru bazy danych
1. Utworzenie maszyn wirtualnych Vmware dla serwerów baz danych
• Utworzenie dedykowanych maszyn wirtualnych baz danych na serwerach,
• Optymalizacja zasobów (CPU, RAM, dyski) zgodnie z wymaganiami systemu HIS AMMS,
• Konfiguracja maszyny wirtualnej,
• Konfiguracja systemu operacyjnego,
• Instalacja niezbędnych składników na potrzeby systemu,
• Testy wydajności środowiska, strojenie,
• Konfiguracja sieci i przestrzeni dyskowej
2. Instalacja i konfiguracja silnika bazy danych
• Instalacja silnika bazy danych,
• Konfiguracja podstawowych parametrów wydajnościowych,
• Ustalenie polityki backupu i odtwarzania danych
3. Migracja i aktualizacja instancji baz danych
• Migracja i aktualizacja danych z istniejących instancji baz danych: szpital, edm, adm, lab2k, mpi.
• Zapewnienie ciągłości pracy oraz minimalizacja przestoju podczas migracji,
• Walidacja danych po migracji,
• Testy wydajności, strojenie,
• Weryfikacja końcowa poprawności realizacji zadań
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w następujących załącznikach:
formularz asortymentowo - cenowy – załącznik nr 2 do SWZ;
wzór umowy dostawy – załącznik nr 10 do SWZ;
wzór umowy powierzenia danych osobowych – załącznik nr 11 do SWZ.
5. Zamawiający wymaga złożenia oferty pełnej, tj.: oferta musi obejmować całość przedmiotu zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta zostanie odrzucona jako nieodpowiadająca treści specyfikacji warunków zamówienia.
6. UZASADNIENIE BRAKU PODZIAŁU NA CZĘŚCI: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę jednej licencji dla Szpitala SP ZOZ w Garwolinie w ramach projektu D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. Przedmiot zamówienia jest niepodzielny i nie ogranicza możliwości ubiegania się o zamówienie małym i średnim przedsiębiorstwom.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 638394,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 638394,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 638394,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Asseco Poland S.A.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: JT&T Infomed Sp. z o. o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220003782
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 638394,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-10| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |