SZP/243-027/2026_Remont sal dydaktycznych nr 2.36, 2.37, 2.38, 2.39, 2.41 w bud. B-4 PWr (...)oraz remont sal dydaktycznych nr 3, 4, 5, 6, 7 w bud.B-5 PWr. we Wrocławiu.
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346623
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346623/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 12:43
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6deab6f6-f4b1-4e5c-b117-a21f4c00ed11
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346623 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SZP/243-027/2026_Remont sal dydaktycznych nr 2.36, 2.37, 2.38, 2.39, 2.41 w bud. B-4 PWr (...)oraz remont sal dydaktycznych nr 3, 4, 5, 6, 7 w bud.B-5 PWr. we Wrocławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.j.mikolajczak@pwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6deab6f6-f4b1-4e5c-b117-a21f4c00ed111.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SZP/243-027/2026_Remont sal dydaktycznych nr 2.36, 2.37, 2.38, 2.39, 2.41 w bud. B-4 PWr (...)oraz remont sal dydaktycznych nr 3, 4, 5, 6, 7 w bud.B-5 PWr. we Wrocławiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6deab6f6-f4b1-4e5c-b117-a21f4c00ed11
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346623
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00620025/28/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont sal dydaktycznych nr 2.36,2.37,2.38,2.39,2.41 w bud B4 oraz remont sal dydaktycznych nr 3,4,5,6,7, w bud B5 PWr.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00112617
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP/243-027/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowla - Remont sal dydaktycznych nr 2.36, 2.37, 2.38, 2.39, 2.41 w budynku B-4 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Łukasiewicza 5 we Wrocławiu oraz remont sal dydaktycznych nr 3, 4, 5, 6, 7 w budynku B-5 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Łukasiewicza 7/9 we Wrocławiu.
1.1. Zrealizowanie przedmiotu zamówienia / umowy oznacza: wykonanie pełnego zakresu robót budowlano-montażowych, robót rozbiórkowych, robót demontażowych i montażowych, usług budowlanych w oparciu o Zakres planowanych prac (wg Załącznika Nr 4 do umowy) – Zgodnie z Załącznikiem Nr 3 do SWZ.
Uwaga: dokumentacja nie zawiera przedmiarów robót. Wycenę należy oprzeć na Zakresie planowanych prac (OPZ – Załącznik Nr 3 do SWZ) oraz na szczegółowym zakresie obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajdującym się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ.
1.2. Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
45000000-7 Roboty budowlane
45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 Tynkowanie
45421000-4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 Roboty malarskie
45331210-1 Instalowanie wentylacji
45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315600-4 Instalacje niskiego napięcia
1.3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
1.4. Prace będą wykonywane w czynnym obiekcie. Wykonawca zobowiązany jest ustalić z Zamawiającym bezpieczny i bezkolizyjny sposób dostępu do użytkowanych pomieszczeń znajdujących się w sąsiedztwie remontowanych pomieszczeń.
2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi:
a) rozpoczęcia: od dnia 26.06.2026 r.
b) zakończenia robót budowlanych: do dnia 25.09.2026 r.
Przy czym Wykonawca zobowiązuje się wykonać roboty budowalne w poniżej wskazanych terminach dostępności poszczególnych pomieszczeń, tj.:
-pom. 3, 4, 5, 6, 7 w budynku B5: od dnia 26.06.2026 do dnia 25.09.2026 r.
-pom. 2.36, 2.37, 2.38, 2,39, 2.41 w budynku B4: od dnia 20.07.2026 do dnia 25.09.2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198193,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 520000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198193,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARIUSZ LIS ZAKŁAD DEKARSKI ul. Osiedle 9A, 56-400 Oleśnica
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020047210
7.3.3) Ulica: ul. Osiedle 9A,
7.3.4) Miejscowość: OLEŚNICA
7.3.5) Kod pocztowy: 56-400
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 198193,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-26 do 2026-09-25| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |