Roboty budowlane polegające na remoncie stanowisk ćwiczebnych: stalowej klatki schodowej, galerii komunikacyjnej, wspinalni, szybu windowego i ściany kątowej na terenie SP PSP w Bydgoszczy
SZKOŁA PODOFICERSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BYDGOSZCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346639
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346639/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 12:46
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07493116-4a6d-41bf-b659-d1e0ec3b7004
- Identyfikator
- 9531094487
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346639 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na remoncie stanowisk ćwiczebnych: stalowej klatki schodowej, galerii komunikacyjnej, wspinalni, szybu windowego i ściany kątowej na terenie SP PSP w Bydgoszczy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODOFICERSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BYDGOSZCZY
1.3.) Oddział zamawiającego: SP PSP
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090585370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Glinki 86
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-861
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: +47 751 46 00
1.5.8.) Numer faksu: +48 52 375 30 77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sppsp.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sppsp.bydgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13326471.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na remoncie stanowisk ćwiczebnych: stalowej klatki schodowej, galerii komunikacyjnej, wspinalni, szybu windowego i ściany kątowej na terenie SP PSP w Bydgoszczy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07493116-4a6d-41bf-b659-d1e0ec3b7004
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346639
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00133185/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Roboty budowlane polegające na remoncie stanowisk ćwiczebnych: stalowej klatki schodowej, galerii komunikacyjnej, wspinalni, szybu windowego i ściany kątowej na terenie SP PSP w Bydgoszczy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310235
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPT.2370.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 695716,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na remoncie stanowisk ćwiczebnych: stalowej klatki schodowej, galerii komunikacyjnej, wspinalni, szybu windowego i ściany kątowej na terenie Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z zaświadczeniem Prezydenta Miasta Bydgoszczy z dnia 16.06.2026 r., załączonym do SWZ projektem, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarem robót (stanowi materiał pomocniczy), ustawą Prawo budowlane oraz przepisami BHP.
Przedmiar robót jest tylko materiałem pomocniczym. Jeżeli Wykonawca po dokonaniu wizji lokalnej (pkt. 2.4 SWZ) uzna, że konieczne jest uwzględnienie prac i materiałów nieuwzględnionych w dokumentacji, powinien przyjąć je do wyceny. Jeżeli wykonawca uzna, że w danej pozycji należy zwiększyć ilość materiału, sprzętu lub robocizny powinien uwzględnić to przy wycenie przedmiotu umowy. (np. założenie geodezyjnych punktów pomiarowych, wykonywanie pomiarów co 6 miesięcy przez cały okres udzielonej gwarancji.)
Wszystkie materiały zastosowane w trakcie wykonywania robót budowlanych muszą zostać przedstawione przez Wykonawcę w postaci karty materiałowej do pisemnej akceptacji przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do dnia 16 lipca 2026 r. do godz. 10.30 nie wpłynęła żadna oferta. Jednocześniena podstawie art. 255 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo
zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793), dalej ustawy PZP powyższe
postępowanie zostało unieważnione.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |