Przebudowa drogi ul. Kościelnej od ul. Armii Krajowej do ul. Głównej w ramach zadania pn.: „Przebudowa części ul. Głównej wraz z ul. Kościelną”

Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00346645
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00346645/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 12:47
Lokalizacja
Chrzanów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5776e54-1cd4-4154-896f-cb7277c59b1a
Identyfikator
6282260665
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty drogoweRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ STRZELECBabice, PL · lot 0
656 130,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346645 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi ul. Kościelnej od ul. Armii Krajowej do ul. Głównej w ramach zadania pn.: „Przebudowa części ul. Głównej wraz z ul. Kościelną”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257943

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Henryka 20

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 327585123

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@chrzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.chrzanow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/chrzanow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi ul. Kościelnej od ul. Armii Krajowej do ul. Głównej w ramach zadania pn.: „Przebudowa części ul. Głównej wraz z ul. Kościelną”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5776e54-1cd4-4154-896f-cb7277c59b1a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346645

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025966/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Przebudowa części ul. Głównej wraz z ul. Kościelną

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280967

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 755536,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi ul. Kościelnej od ul. Armii Krajowej do ul. Głównej w ramach zadania pn.:„Przebudowa części ul. Głównej wraz z ul. Kościelną”.
2.Zakres przedmiotu umowy obejmuje:
1) roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
2) roboty ziemne,
3) przebudowę drogi klasy D od km: 0+000.00 do km 0+202.40,
4) przebudowę skrzyżowań z drogą krajową oraz z drogą gminną,
5) przebudowę chodników i zjazdów,
6) odwodnienie,
7) budowa elementu oporowego,
8) zabezpieczenie lub przebudowę kolidujących z przedmiotową inwestycją sieci uzbrojenia,
9) wykonanie dokumentacji powykonawczej w 3 egzemplarzach zawierającej:
a) protokoły odbiorów, protokoły z badań, protokoły z pomiarów i inne niezbędne protokoły potwierdzające prawidłowe wykonanie robót budowlanych oraz instalacyjnych podczas budowy,
b) operat geodezyjny,
c) karty materiałowe,
d) kosztorysy powykonawcze,
e) rysunki i opisy uzupełniające do projektu, służące realizacji obiektu, jeśli były takie wykonane,
Dokumentacja powykonawcza musi być kompletna i opatrzona podpisami kierownika budowy oraz zatwierdzona przez Inspektora Nadzoru Inwestorskiego,
10) zapewnienie obsługi geodezyjnej,
11) prolongowanie lub uzyskanie nowych uzgodnień branżowych umożliwiających wykonanie robót,
12) wykonanie mapy powykonawczej geodezyjnej,
13) wykonanie czasowej organizacji ruchu,
14) wykonanie docelowej organizacji ruchu,
15) wykonanie docelowej organizacji ruchu.
1. Szczegółowy OPZ został określony w załącznikach do SWZ: dokumentacji projektowej – załącznik nr 8 do SWZ, STWiORB – załącznik nr 9 do SWZ oraz pomocniczno w przedmiarze robót – załącznik nr 10 do SWZ.
2. Wszędzie tam, gdzie przedmiot zamówienia został opisany poprzez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniom tym dopisuje wyrazy „lub równoważny” w przypadku braku przedmiotowego określenia.
Jeżeli w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót lub innych dokumentach zamówienia wskazano nazwy producentów, znaków towarowych, patentów lub pochodzenie materiałów, urządzeń lub technologii, należy je traktować jako przykładowe.
Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, tj. takich, które zapewniają co najmniej takie same parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne i eksploatacyjne, jak rozwiązania wskazane w dokumentacji.
Wykonawca, który proponuje rozwiązanie równoważne, jest zobowiązany wykazać jego równoważność poprzez przedstawienie stosownych dokumentów, w szczególności kart technicznych, certyfikatów, deklaracji zgodności lub innych dowodów potwierdzających spełnienie wymaganych parametrów.
Zastosowanie rozwiązań równoważnych nie może powodować zwiększenia wynagrodzenia Wykonawcy ani obniżenia standardu robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233140-2 - Roboty drogowe

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 656130,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 848700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 656130,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Transportowe WIKOS FRESH Michał Strzelec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 123221562

7.3.3) Ulica: Adama Mickiewicza 72

7.3.4) Miejscowość: Babice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-551

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 656130,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane