Przebudowa budynku i rozbudowa o windę zewnętrzną (...) oraz budowę zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej i energii elektrycznej (...) w m. Jasło - przy ul. Niegłowickiej.
PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346689
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346689/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 12:55
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-160ab3d6-9e06-48af-9b5a-7e447c980d86
- Identyfikator
- 8132937794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346689 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku i rozbudowa o windę zewnętrzną (...) oraz budowę zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej i energii elektrycznej (...) w m. Jasło - przy ul. Niegłowickiej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690587670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-105
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pzdw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-160ab3d6-9e06-48af-9b5a-7e447c980d861.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zamawiający jest jednostką organizacyjną wykonującą zadania w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg, na podstawie ustawy o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku i rozbudowa o windę zewnętrzną (...) oraz budowę zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej i energii elektrycznej (...) w m. Jasło - przy ul. Niegłowickiej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-160ab3d6-9e06-48af-9b5a-7e447c980d86
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346689
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053435/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.32 Dostosowanie budynków PZDW do zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami RDW w Jaśle
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223194
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZDW/WZP/243/WA/23/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje między innymi:
wykonanie zewnętrznej windy wraz z łącznikiem prowadzącym do istniejącego obiektu
roboty ziemne
roboty rozbiórkowe
wywóz gruzu
wydzielenie dwóch dodatkowych pomieszczeń strychowych
odnowienie elewacji wraz z uzupełnieniem ubytków oraz wymianę okien na elewacji frontowej,
wyrównanie poziomu posadzek w budynku
budowa instalacji zewnętrznej kanalizacji deszczowej od projektowanej rozbudowy do projektowanej studzienki.
budowa instalacji zewnętrznej energii elektrycznej niskiego napięcia wraz z usunięciem odcinka instalacji będącej w kolizji z projektowaną rozbudową budynku.
dostawę i montaż drzwi
roboty wykończeniowe wewnętrzne
dostawę i montaż windy trzyprzystankowej
instalację elektryczną zasilania windy
wykonanie instalacji klimatyzacji
wykonanie oznaczeń dla niepełnosprawnych
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Dokumentacja Techniczna stanowiący Załącznik do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262300-4 - Betonowanie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45313100-5 - Instalowanie wind
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442100-8 - Roboty malarskie
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1073901,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1482622,37 PLN
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |