Modernizacja drogi gminnej ul. Wierzbowa w miejscowości Radocza, gmina Tomice

Gmina Tomice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00346698
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00346698/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 12:57
Lokalizacja
Tomice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ebdc3f4d-6181-49e6-a433-ea51b84b96d5
Identyfikator
5511163935
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty na placu budowyRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRDM WADOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBarwałd Dolny, PL · lot 0
246 847,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346698 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej ul. Wierzbowa w miejscowości Radocza, gmina Tomice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tomice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wadowicka 51

1.5.2.) Miejscowość: Tomice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: (33) 823 35 98

1.5.8.) Numer faksu: (33) 823 35 98

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tomice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tomice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tomice.logintrade.net/zapytania_email,231526,412121ac9ab681004558fb8d0f1ea8dc.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi gminnej ul. Wierzbowa w miejscowości Radocza, gmina Tomice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebdc3f4d-6181-49e6-a433-ea51b84b96d5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346698

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057015/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Modernizacja drogi gminnej ul. Wierzbowa w miejscowości Radocza, gmina Tomice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254351

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.2.7.2026.MF

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja drogi gminnej ul. Wierzbowa w miejscowości Radocza, gmina Tomice.
2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem:
2.1 Modernizację drogi gminnej Nr 470395K ul. Wierzbowa w km od 0+163,80 do 0+445,30 w miejscowości Radocza, gmina Tomice;
2.2 Modernizację drogi gminnej Nr 470395K ul. Wierzbowa w km od 0+0000 do 0+163,80 i w km 0+445,3 do 0+494,50 w miejscowości Radocza, gmina Tomice.
3. Zakres zadania, o którym mowa w pkt 2.1, realizowany jest w ramach dofinasowania modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych ze środków budżetu Województwa Małopolskiego związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych.
4. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV do SWZ pn. Opis Przedmiotu Zamówienia (przedmiar robót),dalej jako "OPZ" Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, w Rozdziale III do SWZ pn. Projektowane Postanowienia Umowy, dalej jako "PPU".
5. W zakresie modernizacji drogi gminnej Nr 470395K ul. Wierzbowa w km od 0+163,80 do 0+445,30 w miejscowości Radocza, gmina Tomice, Wykonawca wykona roboty zgodnie z przedmiarem robót, o którym mowa w pkt 8.1 OPZ.
6. W zakresie modernizacji drogi gminnej Nr 470395K ul. Wierzbowa w km od 0+0000 do 0+163,80 i w km 0+445,3 do 0+494,50 w miejscowości Radocza, gmina Tomice Wykonawca wykona roboty zgodnie z przedmiarem robót, o którym mowa w pkt 8.2 OPZ.
7. Oprócz robót, o których mowa w powyższych przedmiarach robót, Wykonawca wykona montaż tablicy informacyjnej o wymiarze 90x60 cm, na konstrukcji stalowej, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Koszt konstrukcji wraz z fundamentami oraz posadowieniem i montażem tablicy Wykonawca winien jest uwzględnić w cenie oferty. Koszt tablicy informacyjnej ponosi Zamawiający.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246847,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246847,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRDM Wadowice Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 643-176-35-91

7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 5

7.3.4) Miejscowość: Barwałd Dolny

7.3.5) Kod pocztowy: 34-124

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246847,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane