Przebudowa fragmentu drogi gminnej nr 450321W w miejscowości Babin
GMINA PRZYŁĘK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346745
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346745/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 13:04
- Lokalizacja
- Przyłęk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1a764b69-33f9-484a-999c-857dd7164139
- Identyfikator
- 8111757928
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346745 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa fragmentu drogi gminnej nr 450321W w miejscowości Babin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZYŁĘK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223920
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: BN
1.5.2.) Miejscowość: Przyłęk
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-704
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminaprzylek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminaprzylek.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przylek.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa fragmentu drogi gminnej nr 450321W w miejscowości Babin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a764b69-33f9-484a-999c-857dd7164139
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346745
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00004268/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej Nr 450321W w miejscowości Babin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192526
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Przebudowa fragmentu drogi gminnej nr 450321W w miejscowości Babin)”.
Inwestycja jest zlokalizowana na fragmencie działek o nr ewidencyjnym 526 oraz 223/2, które stanowią pas drogowy drogi gminnej. Zakres inwestycji obejmuje m.in.:
- wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej o szerokości 3,5m na odcinku objętym opracowaniem poprzez wykonanie w-wy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W o gr. 4,0cm, następnie w-wy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S gr. 4cm;
- wykonaniem poboczy gruntowych ulepszonych kruszywem łamanym 0/31,5mm, o gr.7cm i szerokości 0,5m;
- wykonanie koryta wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego C90/3 (0/31,5mm) stabilizowanego mechanicznie o grubości 18cm na całej szerokości korpusu drogowego;
- wykonanie w-wy gruntu stabilizowanego cementem C1,5/2≤4,0MPa, na miejscu o gr.12cm,
- wycinkę drzew z karczowaniem pni
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 350533,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 543647,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 350533,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Roadstar Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6642130210
7.3.4) Miejscowość: Starachowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 350533,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |