Zagospodarowanie terenu - wprowadzenie zieleni przy siedzibie Nadleśnictwa Cewice.

Nadleśnictwo Cewice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00521666
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00521666/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-30 11:02
Lokalizacja
Cewice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5283788-cae9-49de-aa12-3c0c9f284165
Identyfikator
8410008086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie różnych nawierzchniUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00521666 z dnia 2024-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu - wprowadzenie zieleni przy siedzibie Nadleśnictwa Cewice.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Cewice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770527998

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wincentego Witosa 39

1.5.2.) Miejscowość: Cewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-312

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 506925029

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cewice@gdansk.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cewice.gdansk.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_cewice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu - wprowadzenie zieleni przy siedzibie Nadleśnictwa Cewice.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5283788-cae9-49de-aa12-3c0c9f284165

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521666

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00550419/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Zagospodarowanie terenu - wprowadzenie zieleni przy siedzibie Nadleśnictwa Cewice.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486878

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AG.270.2.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 247562,82 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wprowadzenie zieleni o zróżnicowanej funkcji w zależności od jej lokalizacji na terenie zlokalizowanym przy siedzibie budynku administracyjnego Nadleśnictwa Cewice. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia wymaga wykonania następujących rodzajów prac:

•Prace geodezyjne;
• Oczyszczenie terenu przeznaczonego do nasadzeń;
• Robót ziemnych związanych z wyrównaniem terenu;
• Wykonania nasadzeń zieleni urządzonej;
• Porządkowania terenu po budowie;
• Wykonania wszelkich innych prac niezbędnych do wykonania zamierzenia inwestycyjnego.

Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z projektem zagospodarowania terenu,
stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ a także obowiązującymi przepisami i normami,
w szczególności zgodnie ze sztuką ogrodniczą, z należytą starannością,
z uwzględnieniem profesjonalnego charakteru świadczonych prac przy użyciu
specjalistycznego sprzętu przez osoby posiadające niezbędne doświadczenie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota jaką zaoferował Wykonawca z najkorzystniejszym bilansem kryteriów oceny ofert jest wyższa od środków jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania o 171 444,11 zł , tj. o 83,35 %. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych na realizację zadania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 343170,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 377111,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane