WR23 - Czarter jednostek rybackich oraz pomoc w realizacji połowów badawczych prowadzonych przez MIR-PIB” w obrębie Zalewu Szczecińskiego - Zadanie nr3,
MORSKI INSTYTUT RYBACKI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346863
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346863/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-16 13:25
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c18d8a11-6fac-4517-8efa-37c4cc6c9d14
- Identyfikator
- 5860102441
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346863 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
WR23 - Czarter jednostek rybackich oraz pomoc w realizacji połowów badawczych prowadzonych przez MIR-PIB” w obrębie Zalewu Szczecińskiego - Zadanie nr3,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MORSKI INSTYTUT RYBACKI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Przetargów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000144733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Hugo Kołłątaja 1
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-332
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mtebecio@mir.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przetargi.mir.gdynia.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Państwowy Instytut Badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WR23 - Czarter jednostek rybackich oraz pomoc w realizacji połowów badawczych prowadzonych przez MIR-PIB” w obrębie Zalewu Szczecińskiego - Zadanie nr3,2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c18d8a11-6fac-4517-8efa-37c4cc6c9d14
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346863
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 305 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu
prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w
istotny sposób zmienione
Postępowanie zostało ogłoszone pod nr TP/11/FZP/DM/2026. Do terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta. W obecnie prowadzonym postępowaniu nie dokonano istotnych zmian pierwotnych warunków zamówienia określonych w postępowaniu nr TP/11/FZP/DM/2026, zakres i charakter zamówienia pozostają tożsame z warunkami określonymi w pierwotnie.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-a6bf5eac-cb16-44ef-ad57-1f95549a20ec
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR/23/FZP/DM/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 15000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
usługa polegająca na wynajmie łodzi rybackiej wraz z osprzętem, umożliwieniu pracownikom Morskiego Instytutu Rybackiego - Państwowego Instytutu Badawczego (MIR-PIB) uczestnictwa w rejsach na jednostkach Wykonawcy oraz pomocy w realizacji połowów badawczych prowadzonych przez MIR-PIB:
Zadanie 3 - Połowy w obrębie Zalewu Szczecińskiego
4.5.3.) Główny kod CPV: 60651000-6 - Wynajem jednostek pływających wraz z załogą
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rybak Indywidualny Andrzej Patryjas
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8551003501
7.3.4) Miejscowość: Świnoujście
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18450,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-04-01 do 2026-11-30| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |