Przebudowa dróg gminnych ul. Władysława Broniewskiego i ul. Adama Asnyka w Przasnyszu

MIASTO PRZASNYSZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00346901
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00346901/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 13:31
Lokalizacja
Przasnysz, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-801ca211-d12b-4a78-9bf3-84cc196b462f
Identyfikator
7611525385
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

WALDEMAR SURMACZPrzasnysz, PL · lot 0
2 064 085,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346901 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych ul. Władysława Broniewskiego i ul. Adama Asnyka w Przasnyszu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO PRZASNYSZ

1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Jana Kilińskiego 2 06-300 Przasnysz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667876

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: (29) 756 49 00, (29) 756 49 50

1.5.8.) Numer faksu: fax: (29) 756 49 39

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: miasto@przasnysz.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przasnysz.um.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-801ca211-d12b-4a78-9bf3-84cc196b462f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych ul. Władysława Broniewskiego i ul. Adama Asnyka w Przasnyszu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-801ca211-d12b-4a78-9bf3-84cc196b462f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346901

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057043/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa dróg gminnych ul. Władysława Broniewskiego i ul. Adama Asnyka w Przasnyszu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255573

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ulicy Władysława Broniewskiego w Przasnyszu na odcinku o długości ok. 385,60 mb oraz przebudowa ul. Adama Asnyka w Przasnyszu na odcinku o długości około 70,59 mb.
2. Zamówienie swoim zakresem obejmuje:
− Roboty rozbiórkowe istniejących elementów pasa drogowego,
− Mechaniczne frezowanie nawierzchni bitumicznej jezdni,
− Wykonanie profilowania wraz z uzupełnieniem ubytków podbudowy po rozbiórce istniejącej nawierzchni,
− Przebudowa istniejących zjazdów i dojść do posesji,
− Ustawienie krawężników i obrzeży betonowych,
– Odcinkowa przebudowa nawierzchni chodnika,
− Wykonanie warstw konstrukcyjnych jezdni,
− Przebudowa zatok postojowych i zatoki autobusowej z kostki betonowej,
– Przebudowa istniejących studzienek ściekowych,
− Regulacja wysokościowa urządzeń: kanalizacji deszczowej, sanitarnej, gazowej, zaworów wodociągowych i studzienek telekomunikacyjnych,
− Budowa wyniesionego przejścia dla pieszych,
− Wykonanie oznakowania pionowego i poziomego,
− Urządzenie trawników na nieutwardzonej powierzchni pasa drogowego,
− Obsługę geodezyjną inwestycji, inwentaryzację geodezyjną powykonawczą.

UWAGA! W pasie drogowym zlokalizowane są urządzenia infrastruktury technicznej, w tym m.in. energetyczna linia kablowa i sieć gazowa. Wykonawca robót przed przystąpieniem do wykopów jest zobowiązany zlokalizować położenie tych urządzeń i zachować szczególną ostrożność podczas prac w miejscu zbliżeń do tych urządzeń.

Szczegółowo przedmiot zamówienia został określony w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych i przedmiarach robót.
UWAGA! Przedmiary robót stanowią materiał pomocniczy do ustalenia ryczałtowej ceny ofertowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2064085,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2773682,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2064085,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1. Waldemar Surmacz Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „WALDI”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7610006039

7.3.3) Ulica: SZosa Ciechanowska 13e

7.3.4) Miejscowość: Przasnysz

7.3.5) Kod pocztowy: 06-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wykonanie nawierzchni bitumicznych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2064085,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane