Przebudowa pomieszczeń wraz z modernizacją sieci teletechnicznej i elektrycznej w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Ustce
WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00346941
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346941/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 13:37
- Lokalizacja
- Ustka, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8c8334b-0566-483e-8cdc-28ef6c78fcd3
- Identyfikator
- 8392567526
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346941 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa pomieszczeń wraz z modernizacją sieci teletechnicznej i elektrycznej w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Ustce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770980960
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 54
1.5.2.) Miejscowość: Ustka
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-271
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wsplspzoz.ustka@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wspl.ustka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e8c8334b-0566-483e-8cdc-28ef6c78fcd31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa pomieszczeń wraz z modernizacją sieci teletechnicznej i elektrycznej w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Ustce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8c8334b-0566-483e-8cdc-28ef6c78fcd3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346941
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00287950/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa pomieszczeń wraz z modernizacją sieci teletechnicznej i elektrycznej w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Ustce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288082
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2612/1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pomieszczeń wraz z modernizacją sieci teletechnicznej i elektrycznej w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Ustce, w zakresie:
1) Podział pomieszczenia holu (pom.ne 1) w celu rozdziału dostępu różnym podmiotom;
2) Wydzielenia zasilania pomieszczeń na parterze;
3) Przebudowa instalacji zintegrowanego głównego wyłącznika prądu dla całego budynku;
4) Wymiana wewnętrznej i zewnętrznej stolarki drzwiowej z zastosowaniem systemu kontroli dostępu;
5) Dostosowanie pomieszczeń sanitarnych dla osób niepełnosprawnych z zastosowanie systemu przywoływania;
6) Wykonanie nowych otworów drzwiowych lub zamurowanie otworów drzwiowych;
7) Wymiana okładzin ściennych i podłogowych,
8) Wymiana armatury sanitarnej;
9) Wymiana okablowanie i osprzętu oświetlenia, gniazd wtykowych;
10) Wymiana instalacji systemu ewakuacji;
11) Wymiana okablowanie instalacji inteligentnej;
12) Wymiana sytemu wentylacji ciągów komunikacyjnych;
13) Remont instalacji wewnętrznych hydrantów p.poż;
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.1 – 2.4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana ogłoszeniu o zamówieniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |