Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych polegających na budowie wewnętrznej instalacji sprężonego powietrza w obiekcie Akademii Sztuk Pięknych – Mała Zbrojownia
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00347144
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347144/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 14:08
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ace066a6-8cb3-41a2-958e-924201654f8e
- Identyfikator
- 5830009346
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347144 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych polegających na budowie wewnętrznej instalacji sprężonego powietrza w obiekcie Akademii Sztuk Pięknych – Mała Zbrojownia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Targ Węglowy 6
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-836
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@asp.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.asp.gda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ace066a6-8cb3-41a2-958e-924201654f8e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych polegających na budowie wewnętrznej instalacji sprężonego powietrza w obiekcie Akademii Sztuk Pięknych – Mała Zbrojownia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ace066a6-8cb3-41a2-958e-924201654f8e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347144
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00088539/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych polegających na budowie wewnętrznej instalacji sprężonego powietrza w obiekcie Akademii Sztuk Pięknych – Mała Zbrojownia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284883
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZP/26/8/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 37828,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-instalacyjnych polegających na budowie wewnętrznej instalacji sprężonego powietrza w budynku Małej Zbrojowni - Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku ul. Plac Wałowy 15, Gdańsk - wraz z wykonaniem wszystkich robót towarzyszących, prób, regulacji i odbiorów.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
- dostawę materiałów i urządzeń, transport, wniesienie i montaż instalacji sprężonego powietrza,
- rozprowadzenie przewodów poziomych i pionów instalacyjnych
- wykonanie punktów poboru sprężonego powietrza
- montaż armatury odcinającej
- montaż elementów przygotowania powietrza (filtroreduktory)
- wykonanie układu odprowadzania kondensatu
- wykonanie prób szczelności instalacji
- uruchomienie instalacji
- uporządkowanie miejsca prowadzenia robót, wywóz i utylizację odpadów powstałych w trakcie realizacji prac, a także przekazanie kompletnej dokumentacji odbiorowej i powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy, przed otwarciem ofert udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj.: 46 528, 75zł. W przedmiotowym postępowaniu złożono 2 oferty, z których każda przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73402,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 181939,53 PLN
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |