Budowa studni głębinowej - etap II
Gmina Przykona
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00347156
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347156/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 14:10
- Lokalizacja
- Przykona, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ea2902da-10e1-4073-b6da-6e256a180b8d
- Identyfikator
- 6681858329
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347156 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa studni głębinowej - etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przykona
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6681858329
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 7
1.5.2.) Miejscowość: Przykona
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-731
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632791010
1.5.8.) Numer faksu: 632791022
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przykona@przykona.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przykona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/przykona1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa studni głębinowej - etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea2902da-10e1-4073-b6da-6e256a180b8d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347156
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019036/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Budowa studni głębinowej - Etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263385
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 230000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem powyższego zamówienia jest realizacja zadania pn. „Budowa studni głębinowej- etap II.” Zamówienie dofinansowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026- Obszar 2: Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie otworu studziennego ujmującego wody podziemne z utworów górnokredowych na działce ewid. nr 470, obręb 0019 Psary, Gmina Przykona, powiat turecki, województwo wielkopolskie- zgodnie z decyzją Starosty Tureckiego nr GP.6530.8.2025 z dnia 25.11.2025r. zatwierdzającą Projekt robót geologicznych na wykonanie otworu studziennego ujmującego wody podziemne z utworów górnokredowych.
Harmonogram projektowanych robót:
1.Dokonanie do 7 dni od dnia podpisania umowy zgłoszenia zamiaru wykonania robót geologicznych.
2. Wykonanie otworu małośrednicowego w celu potwierdzenia profilu litologicznego i ustalenia dokładnego posadowienia rur, mającego na celu potwierdzenie występowania zasobów wodnych we wskazanej lokalizacji.
2.1. Brak potwierdzenia zasobów wodnych we wskazanej lokalizacji będzie skutkowało zakończeniem wykonywania zakresu zamówienia.
3. W przypadku potwierdzenia występowania zasobów wodnych we wskazanej lokalizacji nastąpi wykonanie otworu studziennego (transport, montaż urządzenia, wiercenie otworu, obsadzenie rur, próbne pompowanie, dezynfekcja otworu, pobór prób, demontaż urządzenia wiertniczego).
4. Wykonanie badań laboratoryjnych wody i pomiarów geodezyjnych.
5. Opracowanie dokumentacji hydro geologicznej.
6. Zabezpieczenie wykonanego otworu w sposób uniemożliwiający dostęp osób niepowołanych.
7. Uporządkowanie terenu po przeprowadzonych pracach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zakres robót) oraz warunki ich realizacji określają (Projekt Robót Geologicznych, wraz z mapami, objaśnieniami do map, przekrój hydrogeologiczny, profile otworów, decyzja zatwierdzająca projekt robót geologicznych, wypis i wyrys z MPZP) nazwane dokumentacją techniczną, która stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
W/w dokumenty stanowią materiały pomocnicze dla przygotowania oferty.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają także projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45262220-9 - Wiercenie studni wodnych
45000000-7 - Roboty budowlane
45262200-3 - Fundamentowanie i wiercenie studni wodnych
71351910-5 - Usługi geologiczne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168510,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354240,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 168510,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład studniarski Jacek Kąkolewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 665-23-92-408
7.3.3) Ulica: Borki
7.3.4) Miejscowość: Kramsk
7.3.5) Kod pocztowy: 62-511
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168510,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |