ZAKUP MYJNI-DEZYNFEKTORA DO CENTRALNEJ STERYLIZATORNI W DOLNOŚLĄSKIM CENTRUM REHABILITACJI I ORTOPEDII SP. Z O.O. W KAMIENNEJ GÓRZE

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00347184
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00347184/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-16 14:15
Lokalizacja
Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-917f1b8b-fef4-41ec-96c1-7c3f0fc1d834
Identyfikator
6141530335
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne

Wykonawcy

1 przyznane

STERIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStanisławów, PL · lot 0
274 320 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347184 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZAKUP MYJNI-DEZYNFEKTORA DO CENTRALNEJ STERYLIZATORNI W DOLNOŚLĄSKIM CENTRUM REHABILITACJI I ORTOPEDII SP. Z O.O. W KAMIENNEJ GÓRZE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 231139207

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Janusza Korczaka 1

1.5.2.) Miejscowość: Kamienna Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-400

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dcro.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dcro.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/1306117

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZAKUP MYJNI-DEZYNFEKTORA DO CENTRALNEJ STERYLIZATORNI W DOLNOŚLĄSKIM CENTRUM REHABILITACJI I ORTOPEDII SP. Z O.O. W KAMIENNEJ GÓRZE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-917f1b8b-fef4-41ec-96c1-7c3f0fc1d834

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347184

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268108

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DI-Z.26.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i sprzedaż oraz montaż i instalacja fabrycznie nowej, kompletnej, nieużywanej i nienaprawianej myjni-dezynfektora do Centralnej Sterylizatorni w Dolnośląskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. Janusza Korczaka 1
2. Oferowana myjnia musi być fabrycznie nowa (rok produkcji - nie wcześniej niż 2025) oraz wolna od wad fizycznych i prawnych.
3. Oferowana myjnia musi być wprowadzona do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (tj. Dz.U. z 2024 r., poz.1620 z późn.zm.). Wykonawca zobowiązany jest posiadać wymagane przepisami dokumenty potwierdzające wprowadzenie oferowanego urządzenia do obrotu.
4. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany:
• dostarczyć myjnię (wraz z wyposażeniem) zgodną z opisem zawartym w Załączniku A do Formularza oferty do siedziby Zamawiającego w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1,
• ustawić oraz dokonać montażu i instalacji urządzenia w pomieszczeniu Centralnej Sterylizatorni (Pawilon IA, I piętro),
• dokonać uruchomienia, kalibracji, prób i sprawdzeń,
• przeszkolić wyznaczonych pracowników Zamawiającego (szkolenie teoretyczne i praktyczne) w zakresie obsługi urządzenia – w dniu jego dostarczenia albo w innym dniu umówionym przez Strony,
• wystawić i wydać Zamawiającemu kartę gwarancyjną dla urządzenia po uprzednim uzgodnieniu warunków gwarancji zgodnie z treścią oferty i przy uwzględnieniu wymogów SWZ,
• przekazać Zamawiającemu sporządzoną w języku polskim instrukcję obsługi, paszport techniczny oraz niezbędną do właściwego użytkowania urządzenia dokumentację techniczną,
• zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzenia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ oraz w Załączniku A do Formularza oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33191000-5 - Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 274320,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 316995,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 274320,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sterimed Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 146099070

7.3.3) Ulica: ul. Sokólska 70

7.3.4) Miejscowość: Stanisławów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-304

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 274320,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-23
2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy