Dostawa oleju opałowego grzewczego na potrzeby Zespołu Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie przy ul. Poznańskiej 2 w okresie od października do grudnia 2025 r.
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. UNII EUROPEJSKIEJ W BORONOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00347224
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347224/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-16 14:21
- Lokalizacja
- Boronów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ac5974f-c3fc-4d29-8e84-ac18b814159f
- Identyfikator
- 5751762658
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347224 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego grzewczego na potrzeby Zespołu Placówek
Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie przy ul. Poznańskiej 2
w okresie od października do grudnia 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. UNII EUROPEJSKIEJ W BORONOWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: Budżetówka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151982368
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 2
1.5.2.) Miejscowość: Boronów
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-283
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 343539289
1.5.8.) Numer faksu: 343539289
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpo-boronow@onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zpo-boronow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1ac5974f-c3fc-4d29-8e84-ac18b814159f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego grzewczego na potrzeby Zespołu PlacówekOświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie przy ul. Poznańskiej 2
w okresie od października do grudnia 2025 r.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ac5974f-c3fc-4d29-8e84-ac18b814159f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347224
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00274181/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Zakup oleju opałowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00478954
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KS.26.3.03.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 100000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.3. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę oleju napędowego grzewczego w ilości około 20.000 litrów do kotłowni olejowej Zespołu Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie przy ul. Poznańskiej 2.
Dostawa składać się będzie z dostaw częściowych w ilości do 10.000 litrów każda dostawa.
Rozładunek oleju odbywać się będzie przy pomocy pompy przy autocysternie. Lokalizacja zbiornika o pojemności 14.000 litrów nie utrudnia dostawy oleju autocysterną. Realizacja dostaw odbywać się będzie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 -14.00. Zamawiający dopuszcza możliwość składania zamówienia telefonicznego lub za pośrednictwem maila z wyprzedzeniem 2 dni roboczych. Olej opałowy grzewczy musi spełniać wymagania ochrony środowiska przy uwzględnieniu poniższych parametrów- zawartość siarki nie może być większa niż 0,1% natomiast wartość opałowa nie mniejsza niż 42,6 MJ/kg. Koszty dostawy oleju rozliczane będą w temperaturze rzeczywistej. Koszty dostawy oleju należy wliczyć w jego cenę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3271,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3370,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3271,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROŚ - SAWICKI Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741771696
7.3.3) Ulica: Przemysłowa 2
7.3.4) Miejscowość: Przystajń
7.3.5) Kod pocztowy: 42-141
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 65436,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-11-19 do 2026-12-31| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |