Modernizacja dróg na terenie Powiatu Łódzkiego Wschodniego - Gmina Brójce
POWIAT ŁÓDZKI WSCHODNI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00347328
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347328/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 14:38
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e8dda6a-a42b-4717-88aa-30ac66b4ce03
- Identyfikator
- 7251838572
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347328 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg na terenie Powiatu Łódzkiego Wschodniego - Gmina Brójce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁÓDZKI WSCHODNI
1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Łódzki Wschodni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057649
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 3
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-113
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@lodzkiwschodni.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.lodzkiwschodni.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5e8dda6a-a42b-4717-88aa-30ac66b4ce031.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg na terenie Powiatu Łódzkiego Wschodniego - Gmina Brójce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e8dda6a-a42b-4717-88aa-30ac66b4ce03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347328
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036030/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Modernizacja dróg na terenie Powiatu Łódzkiego Wschodniego - Gmina Brójce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241097
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRID.BI.272.1.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach zamówienia przewiduje się wykonanie prac na drogach powiatowych w 3 lokalizacjach:
1. NAKŁADKA BITUMICZNA NA DRODZE POWIATOWEJ NR 1512E NA ODCINKU PAŁCZEW – WOLA KUTOWA, GM. BRÓJCE
Wykonanie nakładki bitumicznej na drodze powiatowej nr 1512E na odcinku Pałczew – Wola Kutowa, gm. Brójce o długości 514 m, w tym:
• Frezowanie, uzupełnienie ubytków i wyrównanie spadków istniejącej nawierzchni bitumicznej;
• Ułożenie nawierzchni ścieralnej;
• Odtworzenie poboczy;
• Oczyszczenie i odmulenie istniejących rowów.
2. NAKŁADKA BITUMICZNA NA DRODZE POWIATOWEJ NR 2912E W WOLI RAKOWEJ, GM. BRÓJCE
Wykonanie nakładki bitumicznej na drodze powiatowej nr 2912E – ul. Tuszyńskiej w Woli Rakowej, gm. Brójce o długości 1 899 m, w tym:
• Frezowanie, uzupełnienie ubytków i wyrównanie spadków istniejącej nawierzchni bitumicznej;
• Ułożenie nawierzchni ścieralnej;
• Odtworzenie poboczy;
• Oczyszczenie istniejących cieków podchodnikowych;
• Oczyszczenie i odmulenie istniejących rowów;
• Oczyszczenie istniejącego przepustu ϕ600.
3. NAKŁADKA BITUMICZNA NA DRODZE POWIATOWEJ NR 2926E NA ODCINKU WOLA RAKOWA – PAŁCZEW, GM. BRÓJCE
Wykonanie nakładki bitumicznej na drodze powiatowej nr 2926E na odcinku Wola Rakowa - Pałczew, gm. Brójce o długości 857 m, w tym:
• Frezowanie, uzupełnienie ubytków i wyrównanie spadków istniejącej nawierzchni bitumicznej;
• Ułożenie nawierzchni ścieralnej;
• Częściowa wymiana podbudowy;
• Odtworzenie poboczy;
• Oczyszczenie istniejących cieków podchodnikowych;
• Oczyszczenie i odmulenie istniejących rowów;
• Oczyszczenie istniejącego przepustu ϕ315.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1648135,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2391377,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1648135,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „ERBEDIM” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 771 22 02 407
7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty geodezyjne, roboty rozbiórkowe, oznakowanie poziome, wykonanie poboczy
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1648135,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |