Zakup i dostawa autobusu dla Zespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego im Macieja Rataja w Rusocinie
Zespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego im. M. Rataja
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00347347
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347347/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-16 14:42
- Lokalizacja
- Rusocin, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e5c00d8-b100-4030-b85f-97f20d313ab1
- Identyfikator
- 5931775361
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Autobusy i autokary
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347347 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa autobusu dla Zespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego im Macieja Rataja w Rusocinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego im. M. Rataja
1.3.) Oddział zamawiającego: ZSRCKZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000098625
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rataja 12
1.5.2.) Miejscowość: Rusocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-031
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-gdanski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zstckz.rusocin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13394051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa autobusu dla Zespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego im Macieja Rataja w Rusocinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e5c00d8-b100-4030-b85f-97f20d313ab1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347347
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045727/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup autobusu dla ZSTCKZ w Rusocinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330230
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSTCKZ/1/TP/749/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa autobusu dla Zespołu Szkół Technicznych CKZ im. M. Rataja w Rusocinie.
2. Szczegółowy opis autobusu, określający minimalne wymagania, parametry techniczne i użytkowe został zawarty w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34121000-1 - Autobusy i autokary
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |