Poprawa bezpieczeństwa - aktywne przejście dla pieszych z modernizacją ulicy Kolejowej w Reszlu

GMINA RESZEL

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00347364
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00347364/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 14:45
Lokalizacja
Reszel, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-30605aa3-ca50-4649-870a-7408541b5689
Identyfikator
7422243326
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni ulicInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

USŁUGI DROGOWO-BUDOWLANE AS-DROG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOLSZTYN, PL · lot 0
587 818,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347364 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa - aktywne przejście dla pieszych z modernizacją ulicy Kolejowej w Reszlu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RESZEL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743611

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 24

1.5.2.) Miejscowość: Reszel

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-440

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminareszel.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bipreszel.warmia.mazury.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-30605aa3-ca50-4649-870a-7408541b5689

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa bezpieczeństwa - aktywne przejście dla pieszych z modernizacją ulicy Kolejowej w Reszlu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30605aa3-ca50-4649-870a-7408541b5689

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347364

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00010851/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Poprawa bezpieczeństwa - aktywne przejście dla pieszych z modernizacją ulicy Kolejowej w Reszlu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259293

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGOŚ.271.2.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest remont drogi gminnej ulicy Kolejowej w Reszlu w zakresie remontu jezdni o długości ok. 330,26 mb, remontu nawierzchni zjazdów, remontu nawierzchni stref oczekiwania przed przejściem dla pieszych, wymiana elementów zwieńczeń studni kanalizacyjnych, wymiana żeliwnych skrzynek zasów, montaż aktywnego oznakowania na jednym przejściu dla pieszych.
2. W ramach realizacji niniejszego zamierzenia budowlanego planuje się wykonanie następujących robót budowlanych polegających na:
1) Remoncie jezdni drogi:
a) frezowanie istniejącej nawierzchni jezdni do 4 cm,
b) oczyszczenie i skropienie istniejącej podbudowy z kamienia,
c) ułożenie warstwy wiążącej/wyrównawczej z AC16W KR3 o grubości 4 cm,
d) oczyszczenie i skropienie warstwy wiążącej/wyrównawczej,
e) ułożenie warstwy ścieralnej z AC8S KR3 o grubości 4 cm,
f) odtworzenie oznakowania poziomego w technologii grubowarstwowej,
2) Remont nawierzchni zjazdów:
a) rozbiórka istniejących nawierzchni z kostki betonowej,
b) rozbiórka istniejących krawężników,
c) wbudowanie nowych krawężników najazdowych na ławie betonowej z oporem C12/15,
d) ponowne ułożenie rozebranej kostki betonowej na podsypce cementowo piaskowej 1:4 grubości do 6 cm,
3) Remont nawierzchni strefy oczekiwania przed przejściem dla pieszych:
a) rozbiórka istniejących nawierzchni z kostki betonowej,
b) rozbiórka istniejących krawężników i obrzeży chodnikowych,
c) wbudowanie nowych krawężników najazdowych na ławie betonowej z oporem C12/15,
d) wbudowanie nowych obrzeży chodnikowych na ławie z betonu C12/15,
e) ponowne ułożenie rozebranej kostki betonowej na podsypce cementowo piaskowej 1:4 grubości do 6 cm,
4) Wymiana elementów zwieńczających studnie kanalizacyjne:
a) dla studni wpustu kanalizacji deszczowego - wymiana wraz z regulacją pierścieni odciążających, płyt pokrywowych, wpustów żeliwnych,
b) dla studni rewizyjnych kanalizacyjnych - wymiana wraz z regulacją pierścieni odciążających, płyt pokrywowych, wyłazów żeliwnych,
5) Wymiana wraz z regulacją żeliwnych skrzynek zasów na sieci wodociągowej i gazowej,
6) Montaż aktywnego oznakowania na jednym przejściu dla pieszych:
a) demontaż istniejących słupków i tablic D-6
b) montaż aktywnych tablic D-6 z zasilaniem solarnym,
c) montaż aktywnych solarnych punktowych elementów odblaskowych przed przejściem dla pieszych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentach opisujących przedmiot zamówienia – załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 587818,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 677766,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 587818,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Drogowo-Budowlane As-Drog Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393948483

7.3.3) Ulica: Gałczyńskiego 37 m 6

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-089

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 587818,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Ze względu na ograniczoną wartość pola ,,2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:", nie podano pełnej nazwy zadania. Pełna nazwa zadania: Poprawa bezpieczeństwa - aktywne przejście dla pieszych z modernizacją ulicy Kolejowej w Reszlu w ramach Rządowego Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2025-2028.
2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane