Dostawa wyposażenia dla Gminnego Klubu Dziecięcego "Bajkowy Zakątek” w Ostrowach
Gmina Nowe Ostrowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00347383
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347383/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-16 14:49
- Lokalizacja
- Ostrowy, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f93818a-a66e-4fe7-8e33-6cc7dce1c2f1
- Identyfikator
- 7752406168
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347383 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia dla Gminnego Klubu Dziecięcego "Bajkowy Zakątek” w Ostrowach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowe Ostrowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowe Ostrowy 80
1.5.2.) Miejscowość: Ostrowy
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-350
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 243561400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@noweostrowy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.noweostrowy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f93818a-a66e-4fe7-8e33-6cc7dce1c2f11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyposażenia dla Gminnego Klubu Dziecięcego "Bajkowy Zakątek” w Ostrowach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f93818a-a66e-4fe7-8e33-6cc7dce1c2f1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347383
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005086/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa wyposażenia dla Gminnego Klubu Dziecięcego ”Bajkowy Zakątek” w Ostrowach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „AKTYWNY MALUCH 2022-20292.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240312
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia3.2.1 Wykonawca zrealizuje przedmiot zamówienia w maksymalnym terminie do 19 czerwca 2026r. Termin realizacji przedmiotu zamówienia stanowi jedno z kryteriów oceny ofert.
3.2.2. Zamawiający informuje, iż umowa o udzielenie zamówienia publicznego będzie zawarta odrębnie na każdą część składającą się na przedmiot zamówienia.
3.2.3. W klubie dziecięcym zaplanowane jest utworzenie 22 miejsc opieki dla dzieci w wieku do lat 3, dla których dedykowane jest wyposażenie.
3.2.4. Przedmiot zamówienia jest przeznaczony do wyposażenia klubu dziecięcego, musi spełniać przewidziane prawem wymagania dla wyrobów stosowanych w tych placówkach
3.2.5. Przedmiot zamówienia jest przeznaczony do wyposażenia klubu dziecięcego, musi spełniać przewidziane prawem wymagania dla wyrobów stosowanych w tych placówkach.
3.2.6. Zamawiający wymaga od Wykonawcy dostarczenia własnym transportem elementów wyposażenia klubu dziecięcego oraz zamontowania i ustawienia elementów wyposażenia klubu dziecięcego dostarczanych w postaci elementów do złożenia, skręcania, sklejenia, zamocowania, typu m.in. meble, na własny koszt i ryzyko, na adres: Olstrowy 8 , 99-350 Ostrowy, w godzinach 7:30 – 15:00. Wykonawca zobowiązany jest do telefoniczne/pisemne/drogą mailową poinformowania Zamawiającego, o planowanej dostawie min. na 2 dni robocze przed planowaną dostawą. Wykonawca odpowiada za dostarczony asortyment w czasie transportu. W przypadku uszkodzeń ponosi pełną odpowiedzialność za powstałe szkody.
3.2.7. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania zgodnie z art. 310 PZP, w przypadku, w którym środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
3.2.8. Inwestycja jest współfinansowana z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „AKTYWNY MALUCH 2022-2029” – Umowa nr 65/KPO/G/2025 z dnia 20 maja 2025 r
3.2.9. Zamówienie zostało podzielone na dwie części.
Część 1
Dostawa sprzętu RTV i AGD:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie rodzaju i ilości asortymentów oraz odbioru dla Części 1 określają:
Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - załącznik nr 2.1 do SWZ
Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 7 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30213100-6 - Komputery przenośne
38652100-1 - Projektory
30232110-8 - Drukarki laserowe
30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego
39200000-4 - Wyposażenie domowe
39221000-7 - Sprzęt kuchenny
4.5.5.) Wartość części: 57028,70 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia3.2.1 Wykonawca zrealizuje przedmiot zamówienia w maksymalnym terminie do 19 czerwca 2026r. Termin realizacji przedmiotu zamówienia stanowi jedno z kryteriów oceny ofert.
3.2.2. Zamawiający informuje, iż umowa o udzielenie zamówienia publicznego będzie zawarta odrębnie na każdą część składającą się na przedmiot zamówienia.
3.2.3. W klubie dziecięcym zaplanowane jest utworzenie 22 miejsc opieki dla dzieci w wieku do lat 3, dla których dedykowane jest wyposażenie.
3.2.4. Przedmiot zamówienia jest przeznaczony do wyposażenia klubu dziecięcego, musi spełniać przewidziane prawem wymagania dla wyrobów stosowanych w tych placówkach
3.2.5. Przedmiot zamówienia jest przeznaczony do wyposażenia klubu dziecięcego, musi spełniać przewidziane prawem wymagania dla wyrobów stosowanych w tych placówkach.
3.2.6. Zamawiający wymaga od Wykonawcy dostarczenia własnym transportem elementów wyposażenia klubu dziecięcego oraz zamontowania i ustawienia elementów wyposażenia klubu dziecięcego dostarczanych w postaci elementów do złożenia, skręcania, sklejenia, zamocowania, typu m.in. meble, na własny koszt i ryzyko, na adres: Olstrowy 8 , 99-350 Ostrowy, w godzinach 7:30 – 15:00. Wykonawca zobowiązany jest do telefoniczne/pisemne/drogą mailową poinformowania Zamawiającego, o planowanej dostawie min. na 2 dni robocze przed planowaną dostawą. Wykonawca odpowiada za dostarczony asortyment w czasie transportu. W przypadku uszkodzeń ponosi pełną odpowiedzialność za powstałe szkody.
3.2.7. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania zgodnie z art. 310 PZP, w przypadku, w którym środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
3.2.8. Inwestycja jest współfinansowana z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „AKTYWNY MALUCH 2022-2029” – Umowa nr 65/KPO/G/2025 z dnia 20 maja 2025 r
3.2.9. Zamówienie zostało podzielone na dwie części.
Część 2
Dostawa mebli i zabawek
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie rodzaju, ilości jakości, estetyki, funkcjonalności i bezpieczeństwa asortymentów oraz odbioru dla Części 2 określają
Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - załącznik nr 2.2 do SWZ
Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 7 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
39151300-8 - Meble modułowe
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
39121200-8 - Stoły
39121100-7 - Biurka
39112000-0 - Krzesła
39512000-4 - Bielizna pościelowa
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw
33750000-2 - Produkty do pielęgnacji niemowląt
37520000-9 - Zabawki
4.5.5.) Wartość części: 166491,75 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67777,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104575,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67777,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AV MULTIMEDIA MAŁYSZ I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572506821
7.3.3) Ulica: Głowackiego 7/7
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-368
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67777,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-19Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167980,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 260870,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167980,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moje Bambino Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 725 193 34 48
7.3.3) Ulica: Graniczna 46
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 93-428
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167980,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-19| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |