Usługi przygotowania i dostarczania zestawów cateringowych dla dzieci uczestniczących w zajęciach socjoterapeutycznych prowadzonych w szkołach podstawowych na terenie miasta Piły

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00347429
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00347429/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-16 14:58
Lokalizacja
Piła, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c37880e-f2d9-4d9b-b0c2-5f41b70646e0
Identyfikator
7641068277
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

STOWARZYSZENIE POMOCY HUMANITARNEJ W PILEPiła, PL · lot 0
293 862,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347429 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi przygotowania i dostarczania zestawów cateringowych
dla dzieci uczestniczących w zajęciach socjoterapeutycznych
prowadzonych w szkołach podstawowych na terenie miasta Piły

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004611315

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kwiatowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Piła

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: 672122131

1.5.8.) Numer faksu: 672122131

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mops@mops.pila.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mops.pila.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0c37880e-f2d9-4d9b-b0c2-5f41b70646e0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi przygotowania i dostarczania zestawów cateringowych
dla dzieci uczestniczących w zajęciach socjoterapeutycznych
prowadzonych w szkołach podstawowych na terenie miasta Piły

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c37880e-f2d9-4d9b-b0c2-5f41b70646e0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347429

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029212/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługi przygotowania i dostarczania zestawów cateringowych dla dzieci uczestniczących w zajęciach socjoterapeutycznych prowadzonych w szkołach podstawowych na terenie miasta Piły

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290238

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ADP.3210.1.2026/AP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 268950,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu i dostarczaniu zestawów cateringowych dla dzieci uczestniczących w zajęciach socjoterapeutycznych prowadzonych w szkołach podstawowych na terenie miasta Piły.
Usługa obejmuje przygotowanie i dostarczenie łącznie 16.300 zestawów cateringowych do szkół podstawowych na terenie miasta Piły w roku szkolnym 2026/2027.
Zestaw cateringowy powinien składać się z:
a) bułki (50g) z dodatkiem masła (min. 82% tłuszczu) i okładem (np. ser żółty lub biały, serek twarogowy, szynka, jajko) wraz ze świeżymi warzywami typu sałata, papryka, ogórek (z wyłączeniem pomidora),
b) naprzemiennie:
musu owocowego (100% owoców) o pojemności minimum 100 g,
lub
jogurtu o pojemności minimum 150 ml,
lub
serka homogenizowanego o pojemności minimum 150 g,
lub
owocu,
c) butelki wody mineralnej niegazowanej o pojemności 500 ml.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 293862,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293862,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 293862,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej Zakład Aktywności Zawodowej w Pile

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7642359290

7.3.3) Ulica: ul. Węglowa 9

7.3.4) Miejscowość: Piła

7.3.5) Kod pocztowy: 64-920

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 293862,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-07 do 2027-06-11
2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi