Modernizacja placu zabaw dla oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Woli Jachowej i Skorzeszycach
GMINA GÓRNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00347460
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347460/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 15:06
- Lokalizacja
- Górno, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a20750eb-504a-488c-a3c6-0eb3e5563a47
- Identyfikator
- 6572400548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347460 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu zabaw dla oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Woli Jachowej i Skorzeszycach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GÓRNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010079
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łysicka 13
1.5.2.) Miejscowość: Górno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-008
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gorno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminagorno.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja placu zabaw dla oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Woli Jachowej i Skorzeszycach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a20750eb-504a-488c-a3c6-0eb3e5563a47
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347460
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00118606/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja placu zabaw dla oddziałów przedszkolnych przy SP w Woli Jachowej
1.1.8 Modernizacja placu zabaw dla oddziałów przedszkolnych przy SP w Skorzeszycach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie realizowane w ramach naboru projektów nr FESW.05.01-IZ.00-001/23 w ramach Działania 5.1 Infrastruktura edukacyjna Priorytetu 5 Fundusze Europejskie dla rozwoju społecznego programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, Typy projektów: Infrastruktura na potrzeby wczesnej edukacji i opieki nad dzieckiem2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192026
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1454489,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja placu zabaw dla oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Woli Jachowej i Skorzeszycach (w podziale na 2 części), w szczególności:1.1. CZĘŚĆ I – Modernizacja placu zabaw dla oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Woli Jachowej
a) Zakres projektu obejmuje:
- Montaż 14 urządzeń zabawowych przeznaczonych na place zabaw wraz z ławkami, koszem na śmieci oraz tablicą regulaminową (huśtawka wahadłowa podwójna, huśtawka wahadłowa podwójna z bocianim gniazdem, huśtawka sprężynowa – 2 szt., huśtawka ważka, karuzela, ławka stalowa, ławka narożna kątowa, ławka, piaskownica z zadaszeniem, zestaw „pojazd”, domek „sklepik”, system modułowy – 4 szt., kosz na śmieci, regulamin placu zabaw).
- Instalacja urządzeń nie narusza istniejącego zagospodarowania terenu. Z uwagi na punktowy montaż urządzeń w gruncie, montaż nieznacznie zmienia powierzchnię biologicznie czynną.
- Wymiana nawierzchni z nawierzchni trawiastej na nawierzchnię bezpieczną 2 warstwową SBR&EPDM
b) Teren inwestycji położony jest w msc. Wola Jachowa (obręb ewid. 0013 Wola Jachowa), gm. Górno, woj. świętokrzyskie, dz. ewid. nr 1093/1.
c) Wjazd na działkę objętą projektem odbywa się z drogi wojewódzkiej nr S74. Działka przeznaczona pod budowę placu zabaw ma nawierzchnię trawiastą.
d) Na działce wraz z projektowanym placem zabaw znajduje się budynek szkoły.
e) Ogólny zakres robót:
- demontaż urządzeń
- roboty porządkowe
- przygotowanie terenu
- wykonanie podbudowy pod warstwę wykończeniową
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej
- dostawa i montaż urządzeń.
f) modernizacja pomieszczeń nie stanowi przedmiotu zamówienia w tym postępowaniu.
2. Przewidywany zakres i wielkość zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ – Dokumentacja techniczna w podziale na części. Podany zakres jest podstawą wyboru najkorzystniejszej oferty. W trakcie trwania umowy Zamawiający dopuszcza zmianę wielkości zamówienia, której zakres nie przekroczy uprawnień Zamawiającego z mocy Prawa Zamówień Publicznych.
3. Wszelkie prace przebiegające w pobliżu istniejącego uzbrojenia terenu (kable teletechniczne, przewody kanalizacyjne, wodociągowe) należy prowadzić ręcznie z zachowaniem szczególnej ostrożności i pod nadzorem pracownika – użytkownika sieci.
4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu umowy określa Wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.5.) Wartość części: 1009855,26 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja placu zabaw dla oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Woli Jachowej i Skorzeszycach (w podziale na 2 części), w szczególności:1.2. CZĘŚĆ II – Modernizacja placu zabaw dla oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Skorzeszycach
a) Zakres projektu obejmuje:
- Montaż 7 urządzeń zabawowych przeznaczonych na place zabaw wraz z ławkami, koszem na śmieci oraz tablicą regulaminową (huśtawka wahadłowa podwójna z bocianim gniazdem, huśtawka sprężynowa – 2 szt., huśtawka wagowa, ławka żeliwna, piaskownica z zadaszeniem, ścianka linowa prosta, system modułowy, regulamin placu zabaw)
- Instalacja urządzeń nie narusza istniejącego zagospodarowania terenu. Z uwagi na punktowy montaż urządzeń w gruncie, montaż nieznacznie zmienia powierzchnię biologicznie czynną.
- Wymiana nawierzchni z nawierzchni trawiastej na nawierzchnię bezpieczną 2 warstwową SBR&EPDM.
b) Teren inwestycji położony jest w msc. Skorzeszyce (obręb ewid. 0012 Skorzeszyce), gm. Górno, woj. świętokrzyskie, dz. ewid. nr 1041/6.
c) Wjazd na działkę objętą projektem odbywa się z drogi powiatowej ul. Szkolna. Działka przeznaczona pod budowę placu zabaw ma nawierzchnię trawiastą.
d) Na działce wraz z projektowanym placem zabaw znajduje się budynek szkoły. Na działkach sąsiadujących znajdują się budynki mieszkalne oraz droga wojewódzka.
e) Ogólny zakres robót:
- demontaż urządzeń
- demontaż masztu
- demontaż szachownicy z kostki brukowej
- roboty porządkowe
- przygotowanie terenu
- wykonanie podbudowy pod warstwę wykończeniową
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej
- dostawa i montaż urządzeń.
2. Przewidywany zakres i wielkość zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ – Dokumentacja techniczna w podziale na części. Podany zakres jest podstawą wyboru najkorzystniejszej oferty. W trakcie trwania umowy Zamawiający dopuszcza zmianę wielkości zamówienia, której zakres nie przekroczy uprawnień Zamawiającego z mocy Prawa Zamówień Publicznych.
3. Wszelkie prace przebiegające w pobliżu istniejącego uzbrojenia terenu (kable teletechniczne, przewody kanalizacyjne, wodociągowe) należy prowadzić ręcznie z zachowaniem szczególnej ostrożności i pod nadzorem pracownika – użytkownika sieci.
4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu umowy określa Wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.5.) Wartość części: 444633,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 18
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 16
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 377436,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 650000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 377436,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SIMBA GROUP Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462647108
7.3.3) Ulica: Zimna
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-515
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 377436,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-01Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 18
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 16
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177465,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 398760,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177465,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SIMBA GROUP Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462647108
7.3.3) Ulica: Zimna
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-515
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177465,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-01| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |