Dostawa środków i artykułów higieny osobistej w 2026 r. - sprawa nr 41/2026
13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00347531
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347531/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-16 15:28
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bce57028-f01f-4969-9bf8-8082f433de5c
- Identyfikator
- 8762449139
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347531 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa środków i artykułów higieny osobistej w 2026 r. - sprawa nr 41/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340907277
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Czwartaków 3
1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 261483290
1.5.8.) Numer faksu: 261483222
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 13wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.13wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13226581.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa środków i artykułów higieny osobistej w 2026 r. - sprawa nr 41/20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bce57028-f01f-4969-9bf8-8082f433de5c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347531
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00107075/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.18 Dostawa środków higieny i akcesoriów higienicznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286618
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 41/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 181732,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków i artykułów higieny osobistej w 2026 r., zgodnie z ilościami oraz wymaganiami określonymi przez Zamawiającego.
2. Zakres przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje (w zakresie podstawowym) dostawę następującego asortymentu:
Mydło toaletowe (100g) - 15 000 szt.
Pasta do mycia rąk (500g) - 4 000 szt.
Krem do rąk (50ml) - 10 000 szt.
Pasta do obuwia (40g) - 1 000 szt.
Pasta do obuwia w płynie (60-75ml) - 1 000 szt.
Maszynka jednorazowa do golenia - 1 000 szt.
Pasta do zębów (75ml) - 1 000 szt.
Preparat do obuwia specjalnego (125 ml) - 1 000 szt.
Żel pod prysznic (250 ml) - 1 000 szt.
Krem ochronny do twarzy z filtrem 50 SPF (50 ml) – 30 szt.
Wazelina kosmetyczna (50 ml. - 30 szt.
Płyn do płukania tkanin (1L) – 8 szt.
Igielnik - 1 000 szt.
Kubek do mycia zębów – 700 szt.
Pudełko na mydło – 700 szt.
Szczoteczka do rąk – 700 szt.
Szczoteczka do zębów - 1 000 szt.
Szczotka do obuwia miękka - 1 000 szt.
Szczotka do obuwia twarda - 1 000 szt.
Woreczek na przybory do konserwacji - 1 000 szt.
Saszetka na środki higieny - 1 000 szt.
Woreczek siatkowy do prania bielizny – 200 szt.
Szczotka - Mazak - 1 500 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33711520-8 - Żele do kąpieli
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33711720-0 - Pasta do zębów
33711800-5 - Preparaty do golenia
33711900-6 - Mydło
33721200-2 - Maszynki do golenia
33741000-6 - Produkty do pielęgnacji rąk
33741100-7 - Środek do mycia rąk
39812200-9 - Pasty do butów
39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące
33711540-4 - Kremy lub płyny parafarmaceutyczne
33711400-1 - Produkty upiększające
33711700-4 - Artykuły i preparaty do higieny jamy ustnej lub zębów
39224200-0 - Szczotki
33711710-7 - Szczoteczki do zębów
18930000-7 - Worki i torby
18929000-7 - Kosmetyczki
18935000-2 - Torby na pranie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215427,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 245192,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 215427,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "ARAMIS" Stanisław Zieliński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510324334
7.3.3) Ulica: ul. Rolna 243
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-804
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 215427,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT) - 181 732,20 zł, w tym:- zakres podstawowy - 107 054,74 zł
- zakres opcjonalny 74 677,46 zł.
2) Wartość umowy - 215 427,12 zł, w tym:
- zakres podstawowy - 125 607,60 zł;
- zakres opcjonalny - 89 819,52 zł.
3) Termin realizacji umowy:
- zakres podstawowy w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy;
- zakres opcjonalny - w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zamówienia złożonego Wykonawcy w okresie maksymalnie do 60 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, maksymalnie do 30.11.2026 r.
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |