„Budowa placu zabaw wraz z elementami małej architektury w m-sc Sobaków oraz budowa placu zabaw wraz z urządzeniami siłowni zewnętrznej i elementami małej architektury w m-sc Wilkoszewice.”
Gmina Gorzkowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00347597
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347597/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 16:17
- Lokalizacja
- Gorzkowice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4459311c-c5d5-4364-b6ce-38cacb56acb6
- Identyfikator
- 7711087832
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347597 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa placu zabaw wraz z elementami małej architektury w m-sc Sobaków oraz budowa placu zabaw wraz z urządzeniami siłowni zewnętrznej
i elementami małej architektury w m-sc Wilkoszewice.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorzkowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647871
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 3
1.5.2.) Miejscowość: Gorzkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-350
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 044 6818 006
1.5.8.) Numer faksu: 044 6818 006
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gorzkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gorzkowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4459311c-c5d5-4364-b6ce-38cacb56acb61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa placu zabaw wraz z elementami małej architektury w m-sc Sobaków oraz budowa placu zabaw wraz z urządzeniami siłowni zewnętrzneji elementami małej architektury w m-sc Wilkoszewice.”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4459311c-c5d5-4364-b6ce-38cacb56acb6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347597
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023440/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa placów zabaw wraz z elementami małej architektury w miejscowościach Sobaków i Wilkoszewice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający informuje, iż zadanie pn.: „Budowa placów zabaw w miejscowości Sobaków i Wilkoszewice” jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Program Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027(PS WPR 2023-2027). Umowa Nr 00072.UM05.65721.00018.20252.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262227
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 260824,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 - „Budowa placu zabaw wraz z elementami małej architektury w miejscowości Sobaków na działce dz. nr ewid.196/1 obręb Sobaków, Gmina Gorzkowice,1. charakterystyczne parametry: powierzchnia działki 1025,00m², powierzchnia nawierzchni bezpiecznej (projektowana)
397,00m², powierzchnia biologicznie czynna 587,00m², powierzchnia utwardzenia terenu (projektowana) 41,00m².
2. Zakres robót obejmuje:
2.1. dostawę i montaż gotowych urządzeń placu zabaw, a w tym;
• Zabawowy zestaw systemowy:
• Huśtawka wahadłowa potrójna,
• Karuzela,
• Bujak – sprężynowiec Piesek/konik,
• Piaskownica,
• Huśtawka wagowa,
• Zjazd linowy z siedziskiem
2.1. Dostawę montaż elementów małej architektury tj. kosza na śmieci -1szt, ławek -3szt., tablicy z regulaminem
– 1szt.
2.2. Wykonanie nawierzchni bezpiecznej oraz utwardzonej z kostki brukowej betonowej,
2.3. Uporządkowanie terenu,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 131219,88 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – „Budowa placu zabaw wraz z urządzeniami siłowni zewnętrznej i elementami małej architektury w miejscowościWilkoszewice.” na działce dz. nr ewid. 397/3 obręb Wilkoszewice , Gmina Gorzkowice,
1. charakterystyczne parametry: powierzchnia działki 1831m², powierzchnia nawierzchni bezpiecznej (projektowana) 211m²,
powierzchnia biologicznie czynna 1786m², powierzchnia utwardzenia terenu (projektowana) 45,00m².
2. Zakres robót obejmuje m. in.:
2.1. dostawę i montaż gotowych urządzeń placu zabaw, a w tym;
• Zabawowy zestaw systemowy:
• Huśtawka wahadłowa potrójna,
• Karuzela,
• Bujak – sprężynowiec Piesek/konik,
• Piaskownica,
2.2. dostawę i montaż gotowych urządzeń siłowni zewnętrznej , a w tym:
• Urządzenie dwustanowiskowe na jednym pylonie- biegacz i orbitrek,
• Urządzenie dwustanowiskowe na jednym pylonie- jeździec i krzesło do wyciskania
2.3. Dostawę montaż ogrodzenia panelowego o wys. 120cm- 42,08m,
2.4. Dostawę montaż elementów małej architektury t.j. kosza na śmieci -1szt, ławek -3szt., tablicy z
regulaminem – 2szt.
2.4. Wykonanie nawierzchni bezpiecznej oraz utwardzonej z kostki brukowej betonowej,
2.5. Uporządkowanie terenu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 129604,83 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138327,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267372,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138327,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „BDB Sp. z o.o. z siedzibą w Jarosławiu ,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7922302693, REGON:369981733
7.3.3) Ulica: Osiedle im. Wojska Polskiego 4C/6
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138327,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 131501,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 270410,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 131501,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BDB Sp. z o.o. z siedzibą w Jarosławiu ,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7922302693, REGON:369981733
7.3.3) Ulica: Osiedle im. Wojska Polskiego 4C/6
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 131501,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |