Modernizacja kompleksu sportowego "ORLIK" w Dobrym Mieście
Gmina Dobre Miasto
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00347611
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347611/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 16:30
- Lokalizacja
- Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f8591881-a009-4086-9557-bb078f7633a5
- Identyfikator
- 7393845814
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347611 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "ORLIK" w Dobrym Mieście
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobre Miasto
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743657
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 14
1.5.2.) Miejscowość: Dobre Miasto
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-040
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 896153939
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@dobremiasto.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.dobremiasto.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f8591881-a009-4086-9557-bb078f7633a51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego "ORLIK" w Dobrym Mieście2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8591881-a009-4086-9557-bb078f7633a5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347611
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042928/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Remont kompleksu sportowego "Orlik" w Dobrym Mieście
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FR.271.18.2026.MHW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji kompleksu sportowego „ORLIK” w Dobrym Mieście.
2. Inwestycja zlokalizowana jest na działkach nr geodezyjny 14/1 i 20 obręb 3 miasta Dobre Miasto, gmina Dobre Miasto.
3. Zamierzenie budowlane w szczególności polega na:
1) modernizacji boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy syntetycznej o powierzchni ok. 1.860 m², obejmującą m.in.:
a) demontaż istniejącej nawierzchni wraz z usunięciem i utylizacją zasypu;
b) przygotowanie, naprawę i uzupełnienie podbudowy;
c) sprawdzenie, udrożnienie oraz częściową wymianę istniejącego systemu odwodnienia;
d) dostawę i montaż nowej nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z wypełnieniem z granulatu EPDM pochodzącego z recyklingu;
e) wykonanie linii boiskowych zgodnie z obowiązującymi wymogami dla boisk piłkarskich;
2) modernizacji boiska wielofunkcyjnego o powierzchni ok. 636,50 m², obejmującą m.in.:
a) demontaż istniejącej nawierzchni poliuretanowej;
b) naprawę i uzupełnienie podbudowy;
c) wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej metodą natrysku strukturalnego wraz z warstwami konstrukcyjnymi;
d) wykonanie oznakowania boisk;
3) wymianie ogrodzenia kompleksu sportowego obejmującą:
a) demontaż istniejącego ogrodzenia wraz z utylizacją;
b) dostawę i montaż nowego ogrodzenia z siatki polietylenowej;
c) wykonanie nowych bram wjazdowych oraz furtek wejściowych wraz z osprzętem;
4) remoncie dwóch budynków sanitarno–szatniowych obejmujący w szczególności:
a) wymianę podłóg i wykładzin;
b) naprawę i częściową wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej;
c) wymianę wyposażenia sanitarnego;
d) wymianę stolarki drzwiowej;
e) wymianę opraw oświetleniowych oraz elementów instalacji elektrycznej;
f) wykonanie remontu elewacji;
g) wykonanie nowych zadaszeń wraz z odwodnieniem i instalacją odgromową;
h) wykonanie robót wykończeniowych i towarzyszących;
5) modernizacji oświetlenia boisk obejmującą:
a) demontaż istniejących opraw oświetleniowych;
b) dostawę i montaż energooszczędnych opraw LED przeznaczonych do obiektów sportowych;
c) wykonanie niezbędnych prac montażowych, regulacyjnych i pomiarowych;
6) wykonaniu wszelkich robót towarzyszących, pomocniczych i porządkowych niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, w tym:
a) zabezpieczenie terenu robót;
b) wywóz i utylizację materiałów z rozbiórki;
c) wykonanie wymaganych prób, badań, pomiarów i odbiorów;
d) uporządkowanie terenu po zakończeniu robót.
4. Roboty muszą być prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, normami technicznymi, zasadami bezpieczeństwa i dokumentacją projektową.
5. Szczegółowy opis przedmiotu umowy zawarty został w dokumentacji, stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ.
6. Przedmiary stanowią tylko materiał pomocniczy. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
7. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności ustawie Prawo budowlane.
8. Wykonawca ze środków własnych zakupi i dostarczy na budowę wszelkie elementy, urządzenia i materiały konieczne do wykonania robót budowlanych, instalacji i urządzeń, jak również przeznaczone do robót przewidzianych w dokumentacji projektowej.
9. Elementy wyposażenia (urządzenia) oraz wszystkie zastosowane materiały oraz systemy nawierzchni sportowych muszą być produktami należytej jakości, fabrycznie nowymi, kompletnymi, nieużywanymi, wolnymi od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. Elementy wyposażenia muszą być oznakowane w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja produktu jak i producenta.
10. Zamawiający wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej przedmiotu zamówienia dla Wykonawców zainteresowanych złożeniem oferty.
11. Wizja lokalna ma na celu zapoznanie się wykonawcy ze specyfiką przedmiotu zamówienia, w tym także uwarunkowaniami jego wykonania.
12. Wizja lokalna odbędzie się w dniu 18.06.2026 r. o godz.: 1000.
13. Chęć udziału w wizji lokalnej należy zgłaszać na dwa dni robocze przed wyznaczonym terminem na adres e-mail: d.truszczynski@dobremiasto.com.pl podając:
1) nazwę wykonawcy, adres i numer NIP;
2) dane osoby upoważnionej do przeprowadzenia wizji lokalnej w imieniu wykonawcy.
14. Osobą wyznaczoną do kontaktu w sprawie umówienia wizji lokalnej jest:
Dariusz Truszczyński tel. 89 616 14 32, 508 796 226.
15. Zamawiający informuje, że nie przewiduje zebrania Wykonawców w celu wyjaśnienia wątpliwości dotyczących treści SWZ, a w trakcie wizji lokalnej nie będzie udzielał odpowiedzi na pytania dotyczące treści SWZ.
16. Potwierdzeniem dokonania wizji lokalnej będzie poświadczenie odbycia wizji podpisane przez osoby reprezentujące Wykonawcę oraz Zamawiającego. Poświadczenie będzie sporządzone w 2 jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla Wykonawcy i Zamawiającego. Wzór poświadczenia odbycia wizji stanowi załącznik nr 10 do SWZ.
17. W związku z obowiązkowym charakterem wizji lokalnej oferta, która została złożona bez odbycia wizji lokalnej podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 Pzp.
18. Koszty Wykonawcy, związane z udziałem w wizji lokalnej poniesie Wykonawca.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1721072,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1721072,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1721072,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sportsystem Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393851849
7.3.3) Ulica: Mickiewicza21/23
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-508
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1721072,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-31| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |