Apollo. Digitalizacja i udostępnienie zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie FunduszeEuropejskienaRozwójCyfrowy 2021-2027 Akcesoria do przepakowywania obiektów

Muzeum Narodowe w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00347644
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00347644/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-16 17:54
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ba400acb-95db-42fc-8e67-21bf23121313
Identyfikator
5260309719
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Papeteria i inne wyrobyPudła kartonoweDruki okazjonalneProdukty z tworzyw sztucznych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "BESKID PLUS" TYRNA, CYBUCH SPÓŁKA JAWNACieszyn, PL · lot 0
162 148,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347644 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Apollo. Digitalizacja i udostępnienie zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie FunduszeEuropejskienaRozwójCyfrowy 2021-2027
Akcesoria do przepakowywania obiektów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275990

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 3

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-495

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wsobejko@mnw.art.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mnw.art.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba400acb-95db-42fc-8e67-21bf23121313

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Apollo. Digitalizacja i udostępnienie zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie FunduszeEuropejskienaRozwójCyfrowy 2021-2027
Akcesoria do przepakowywania obiektów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba400acb-95db-42fc-8e67-21bf23121313

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347644

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00096078/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakup akcesoriów do przepakowywania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Apollo. Digitalizacja i udostępnienie zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie” realizowanego z dofinansowaniem z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 w ramach działania 2.3 „Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204683

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 13p/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do przepakowywania szczegółowo wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ.
Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na przedmiot zamówienia zgodnie z postanowieniami załącznika nr
2 do SWZ na okres co najmniej 2 lat od dnia wykonania dostawy
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowią:
1) Opis Przedmiotu Zamówienia „OPZ" (załącznik nr 1 do SWZ)
2) wzór Umowy (załącznik nr 2 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 30199000-0 - Papeteria i inne wyroby

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44617100-9 - Pudła kartonowe

30199740-9 - Druki okazjonalne

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 162148,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 162148,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 162148,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Beskid Plus Tyrna, Cybuch Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482075995

7.3.3) Ulica: ul. Towarowa 3

7.3.4) Miejscowość: Cieszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 43-400

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 162148,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy