Świadczenie usług w zakresie bieżącej obsługi systemów przeciwpożarowych budynków znajdujących się w zasobach Łódzkich Nieruchomości Sp. z o.o.

ŁÓDZKIE NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00347680
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00347680/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-16 20:15
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-841b4718-4ee8-4f32-b820-c031f6e76671
Identyfikator
7282862117
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochrony przeciwpożarowejUsługi doradcze w zakresie kontroli i ochrony przeciwpożarowej i przeciwwybuchowejUsługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczegoRoboty instalacyjne przeciwpożaroweSystemy przeciwpożaroweUsługi nadzoru przy użyciu alarmu

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ KRAKOWIAKŚwidnica, PL · lot 0
284 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347680 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług w zakresie bieżącej obsługi systemów przeciwpożarowych budynków znajdujących się w zasobach Łódzkich Nieruchomości Sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ŁÓDZKIE NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521970399

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wólczańska 128/134

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-527

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@lodzkienieruchomosci.biz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodzkienieruchomosci.biz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1323702

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług w zakresie bieżącej obsługi systemów przeciwpożarowych budynków znajdujących się w zasobach Łódzkich Nieruchomości Sp. z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-841b4718-4ee8-4f32-b820-c031f6e76671

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347680

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281787

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 311031,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie bieżącej obsługi systemów przeciwpożarowych budynków znajdujących się w zasobach Łódzkich Nieruchomości Sp. z o.o., zgodnie z załącznikiem
nr 1 do SWZ – Opisem przedmiotu zamówienia. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w załączniku nr 2 do SWZ – Projekcie umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 75251110-4 - Usługi ochrony przeciwpożarowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71317100-4 - Usługi doradcze w zakresie kontroli i ochrony przeciwpożarowej i przeciwwybuchowej

50413200-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczego

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

79711000-1 - Usługi nadzoru przy użyciu alarmu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 284200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379960,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 284200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "RINAR" Rafał Krakowiak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9730795301

7.3.3) Ulica: ul. Koźla 44

7.3.4) Miejscowość: Świdnica

7.3.5) Kod pocztowy: 66-008

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 284200 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość umowy - 284 200,00 zł (w tym: zamówienie podstawowe 203 000,00 zł, prawo opcji 81 200,00 zł)
2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi