Wykonanie prac brukarskich przy drogach powiatowych powiatu puckiego.
POWIAT PUCKI - ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PUCKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00347704
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347704/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 21:54
- Lokalizacja
- Puck, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-81ee1229-71cd-4ccf-81f9-59825719a21e
- Identyfikator
- 5871707828
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347704 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac brukarskich przy drogach powiatowych powiatu puckiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT PUCKI - ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PUCKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 540065889
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Elizy Orzeszkowej 5
1.5.2.) Miejscowość: Puck
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-100
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdp.puck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.puck.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp.puck.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac brukarskich przy drogach powiatowych powiatu puckiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81ee1229-71cd-4ccf-81f9-59825719a21e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347704
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015539/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Prace brukarskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276007
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZP.08.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac brukarskich przy drogach powiatowych powiatu puckiego.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) prace rozbiórkowe, w tym:
• rozbiórkę nawierzchni dróg, chodników, ciągów rowerowych, zatok autobusowych,
• rozbiórkę krawężników, oporników i obrzeży betonowych.
2) Wykonanie nowych nawierzchni:
• ułożenie nawierzchni dróg, chodników, ciągów rowerowych, zatok autobusowych z nowych materiałów lub z wykorzystaniem materiałów pochodzących z rozbiórki,
• montaż nowych krawężników, oporników i obrzeży lub ich ułożenie z wykorzystaniem materiałów pochodzących z rozbiórki,
• czyszczenie krawędzi i uszczelnienie nawierzchni jezdni asfaltowych po demontażu i montażu krawężników, uzupełnienie mieszanką asfaltową i emulsją asfaltową (w razie potrzeby),
• prace prowadzone z naruszeniem oznakowania poziomego należy odtworzyć zgodnie z istniejącym oznakowaniem,
• prace prowadzone z naruszeniem oznakowania pionowego należy wykonać regulację wysokościową oznakowania (w razie potrzeby),
• prace prowadzone w pobliżu powierzchni ziemnych (zieleń) należy uzupełnić warstwą ok. 12 cm humusu i obsiać trawą.
3) Regulacja urządzeń infrastruktury technicznej, w tym:
• studni telekomunikacyjnych,
• urządzeń kanalizacyjnych, takich jak włazy studni kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz kratki ściekowe – do wysokości zapewniającej prawidłowy spływ wody deszczowej.
4) Gospodarowanie materiałami z rozbiórki:
• wszystkie materiały rozbiórkowe, które nie zostaną wykorzystane ponownie, należy wywieźć i poddać utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.
3. Każdorazowe rozliczenie przedmiotu zamówienia nastąpi w oparciu o zestawienie ilości wykonanych robót na podstawie cen jednostkowych przedstawionych w kosztorysie ofertowym – załącznik nr 1 b do SWZ.
4. Szczegółowy opis zawarty jest w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – załącznik nr 10 do SWZ oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 615934,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1305442,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 615934,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SKONBUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882516115
7.3.3) Ulica: Jana Karnowskiego 12
7.3.4) Miejscowość: Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 84-252
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 615934,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |