„Adaptacja pomieszczeń w placówkach oświatowych w ramach projektów UE”

Gmina Bielawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00347706
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00347706/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 22:01
Lokalizacja
Bielawy, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6481788e-9b15-412b-915f-323113313a39
Identyfikator
8341779075
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty remontowe i renowacyjneRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałePrzemysłowe pokrycia podłogoweRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347706 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Adaptacja pomieszczeń w placówkach oświatowych w ramach projektów UE”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bielawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147857

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Garbarska 11

1.5.2.) Miejscowość: Bielawy

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-423

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugbielawy@lodz.home.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.ugbielawy.nv.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6481788e-9b15-412b-915f-323113313a39

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Adaptacja pomieszczeń w placówkach oświatowych w ramach projektów UE”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6481788e-9b15-412b-915f-323113313a39

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347706

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00124485/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 "Adaptacja pomieszczeń w placówkach oświatowych w ramach projektów UE" tj. „Szkoła w Sobocie NA CZASIE”, „Szkoła przyszłości, szkoła naszych marzeń”, „Myślę, kreuję, działam”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekty: „Szkoła w Sobocie NA CZASIE” - wparcie szkoły z terenu Gminy Bielawy, Umowa Nr FELD.08.07-IZ.00-0195/25 oraz „Szkoła przyszłości, szkoła naszych marzeń” wsparcie SP w Oszkowicach w Gminie Bielawy, Umowa Nr FELD.08.07-IZ.00-0190/25, „Myślę, kreuję, działam” - szkoła przyszłości SP w Bielawach - Umowa Nr FELD.08.07-IZ.00-0197/25 współfinansowanych ze środków EFS PLUS

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298013

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPG.271.FELD/019.1.2026_UE

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 123577,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Adaptacja pomieszczeń w placówkach oświatowych w ramach projektów UE”. Zadanie jest realizowane w ramach projektów pn.:
3.1.1. „Szkoła w Sobocie NA CZASIE” - wparcie szkoły z terenu Gminy Bielawy, Umowa o dofinansowanie projektu Nr FELD.08.07-IZ.00-0195/25, oraz
3.1.2. „Szkoła przyszłości, szkoła naszych marzeń” wsparcie SP w Oszkowicach w Gminie Bielawy, Umowa o dofinansowanie projektu Nr FELD.08.07-IZ.00-0190/25, oraz
3.1.3. „Myślę, kreuję, działam” - szkoła przyszłości SP w Bielawach - Umowa o dofinansowanie projektu Nr FELD.08.07-IZ.00-0197/25
współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Działanie FELD.08.07 Kształcenie ogólne, Priorytet FELD.08 Fundusze europejskie dla edukacji i kadr w Łódzkiem.
3.2. Prace powinny zostać wykonane zgodnie z sztuką budowlaną. Oferta musi uwzględniać koszty związane z organizacją terenu robót, zapewnieniem kierowania pracami przez osoby posiadające stosowne uprawnienia, uwzględniać zakup, dostawę i zabudowę wszystkich niezbędnych materiałów, wykonanie sprawdzeń, badań, prób – o ile niezbędne oraz zgromadzenie wymaganych przepisami prawa dokumentów. Obowiązkiem Wykonawcy będzie skompletowanie potrzebnych dokumentów i dopełnienie wszelkich procedur.
3.3. Oferta powinna być konstruowana w oparciu o materiały o parametrach technicznych nie gorszych niż wskazane w przedmiarze.
3.4. Wszystkie koszty związane z realizacją niniejszego zamówienia ponosi Wykonawca
3.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 10 do SWZ. W zakres wchodzi adaptacja sal, toalet w szczególności: wykucie ościeżnic, montaż nowych drzwi, wykonanie instalacji elektrycznych, zerwanie starych posadzek, wykonanie nowych posadzek, cyklinowanie podłóg, lakierowanie podłóg, demontaż starych opraw oświetleniowych i montaż nowych opraw oświetleniowych, wykonanie izolacji przeciwwilgociowych, malowanie ścian, itp.
3.6. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych (CPV):
45111300-1 Roboty rozbiórkowe
45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne
45442100 - 8 Roboty malarskie
45450000–6 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
95340000-4 Przemysłowe pokrycia podłogowe
45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

39534000-4 - Przemysłowe pokrycia podłogowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione w dniu 10.07.2026 r., w związku z tym, iż oferta z najniższą ceną, przewyższa kwotę którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Podstawa prawna: art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. (j.t. Dz. U. z 2026 r., poz. 793 ze zm.).

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 194820,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194820,07 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 194820,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane