Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Belsk Duży

Gmina Belsk Duży

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00347869
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00347869/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-17 08:16
Lokalizacja
Belsk Duży, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d8f1b384-de57-451c-a7e3-df220fa06baf
Identyfikator
7971930946
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347869 z dnia 2026-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Belsk Duży

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Belsk Duży

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223505

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Kozietulskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Belsk Duży

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-622

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 486611271

1.5.8.) Numer faksu: 486611340

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@belskduzy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.belskduzy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://belskduzy.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Belsk Duży

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8f1b384-de57-451c-a7e3-df220fa06baf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347869

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040832/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Belsk Duży

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309834

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-271/7/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest realizacja zadania pn: „Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Belsk Duży”. Na przedmiot zamówienia składa się wykonanie usługi :
wymiana wyeksploatowanych istniejących opraw oświetlenia drogowego
(ulicznego) szt 339 na terenie Gminy Belsk Duży. W miejsce wskazanych do demontażu opraw należy zainstalować, zgodnie ze wskazaniami Inwestora oprawy LED o mocy znamionowej 50W i 70W z redukcją mocy wg zasady:
Lampy o mocy powyżej 50 W Lampy o mocy poniżej 50 W
od START do 23:00 – 100% od START do 23:00 – 100%
od 23:00 do 04:00 – 50% od 23:00 do 04:00 – 70%
od 04:00 do STOP – 100% od 04:00 do STOP – 100%
Do zakresu koniecznych do wykonania robot będzie należało także:
- wymienić technicznie zużyte oprzewodowanie w istniejących wysięgnikach (inwestor zakłada możliwość 20-tu takich przypadków)
- wymienić kompletne zabezpieczenie przeciążeniowo-zwarciowe w przypadkach zużytego istniejącego (inwestor zakłada możliwość 30-tu takich przypadków)
Inwestor wskaże, które oprawy po demontażu należy złomować, które przekazać Inwestorowi, a które przekazać do RE Grójec.


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: opis przedmiotu zamówienia, SST, przedmiar robót, będące załącznikami do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne :

Zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Uzasadnienie faktyczne :

Zamawiający w SWZ nie umieścił istotnych informacji dotyczących wymagań w zakresie zdolności technicznych i zawodowych tj. konserwacji oświetlenia ulicznego, określających czas na usunięcie awarii oświetlenia ulicznego od momentu zgłoszenia usterki.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 171133,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 381300 PLN

2026-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi