Kompleksowe prace remontowo-adaptacyjne w obiekcie OKRL Kraków

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00348131
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00348131/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-17 09:14
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e65e6cd5-98e5-42a1-a8a8-4e8bec889507
Identyfikator
5222838321
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Powtórne malowanieRoboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty rozbiórkoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

SATYA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
207 255 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00348131 z dnia 2026-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowe prace remontowo-adaptacyjne w obiekcie OKRL Kraków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140886771

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wieżowa 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-147

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pansa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pansa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pansa.ezamawiajacy.pl/pn/PANSA/demand/292412/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zapewnienie służby żeglugi powietrznej. zarządzanie przestrzenią powietrzną oraz zarządzanie przepływem ruchu lotniczego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe prace remontowo-adaptacyjne w obiekcie OKRL Kraków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e65e6cd5-98e5-42a1-a8a8-4e8bec889507

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348131

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00204708/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Kompleksowe prace remontowo-adaptacyjne w obiekcie OKRL Kraków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268765

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 057/MZP/2026/P/MDO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia realizowany będzie na terenie Ośrodka Kontroli Ruchu Lotniczego w Krakowie, adres: ul. Kpt. M. Medweckiego 1B,32-083 Balice.

Celem zamówienia jest remont budynku Ośrodka Kontroli Ruchu Lotniczego w
Krakowie. Wykonanie prac remontowych w zakresie malowania, remontu pomieszczeń w celu poprawy akustyki, wymiany paneli sufitowych, naprawa podłogi PVC, wymiana baterii umywalkowych, doszczelnienie styku kanałów wentylacyjnych z szachtem, itp. Przedmiot zamówienia opisany jest w dokumentach zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442180-2 - Powtórne malowanie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207255 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 390253,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207255 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Satya sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL8133840163

7.3.3) Ulica: Jachowicza 26

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-314

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

podwykonawstwo w zakresie pomiarów akustycznych korytarza wymaganych
przy wyciszeniu korytarza przy wejściu na wieżę, na chwilę składania ofert - nie są znani

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207255 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 86 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji Przedmiotu umowy - 86 dni roboczych od dnia podpisania umowy
2026-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane