Poprawa infrastruktury drogowej na terenie miasta Rzeszowa

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00348261
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00348261/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-17 09:43
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9f8d8a9-3811-4562-b98b-362f5092af7c
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD DROGOWY TADEUSZ POPEK SPÓŁKA JAWNAPruchnik, PL · lot 0
1 002 366,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00348261 z dnia 2026-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury drogowej na terenie miasta Rzeszowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d9f8d8a9-3811-4562-b98b-362f5092af7c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa infrastruktury drogowej na terenie miasta Rzeszowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9f8d8a9-3811-4562-b98b-362f5092af7c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348261

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047338/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Poprawa infrastruktury drogowej na terenie miasta Rzeszowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249007

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.37.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 731680,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest poprawa infrastruktury drogowej na terenie miasta Rzeszowa polegająca na wykonaniu chodników i miejsc postojowych na ulicach będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie.

Wielkość/Zakres:
1) Zacięcie krawędzi jezdni piłą mechaniczną – 130 m
2) Rozebranie krawężników betonowych – 137 m2
3) Rozebranie obrzeży betonowych – 130 m
4) Rozebranie chodników z kostki brukowej betonowej gr 6 lub 8 cm – 130 m2
5) Rozebranie podbudowy z kruszywa łamanego lub naturalnego – 130 m2
6) Koryta wykonywane mechanicznie, głębokość do 40·cm – 720 m2
7) Warstwa mrozoochronna z piasku – 720 m2
8) Podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 – 720 m2
9) Podbudowa z kruszywa stabilizowanego cementem o Rm=2,5 MPa – 720 m2
10) Przełożenie obrzeży betonowych – 100 m
11) Przełożenie krawężników betonowych – 80 m
12) Przełożenie chodników z kostki brukowej gr. 6 lub 8cm – 100 m2
13) Przełożenie odwodnienia liniowego – 50 m
14) Obrzeża betonowe o wymiarach 30x8 – 400 m
15) Ustawienie krawężników betonowych o wym. 15x30 cm – 400 m
16) Wykonanie chodników z kostki brukowej betonowej szarej gr. 6 cm – 600 m2
17) Wykonanie chodników z kostki brukowej betonowej kolorowej gr. 6 – 100 m2
18) Wykonanie chodników z kostki brukowej kolorowej betonowej gr. 8 – 50 m2
19) Plantowanie (obrobienie na czysto) poboczy, skarp i zieleńców – 200 m2
20) Regulacja pionowa studzienek rewizyjnych, teletechnicznych – 11 szt.
21) Regulacja wraz z wymianą wpustu deszczowego – 10 szt.
22) Zabezpieczenie kabla rurą osłonową dwudzielną – 50 m
23) Demontaż i montaż znaków drogowych pionowych – 10 szt.
24) Aktualizacja mapy zasadniczej w formie cyfrowej – 5 szt.
25) Roboty ziemne polegające na wykonaniu nasypu – 100 m3
26) Ułożenie korytek ściekowych z gotowych elementów betonowych – 300 m
27) Wykonanie nawierzchni z płyt betonowych ażurowych wym. 60x40x10 cm na podsypce cementowo-piaskowej – 300 m2
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót
2) projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1002366,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1002366,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1002366,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Drogowy Tadeusz Popek Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 792-211-47-15

7.3.4) Miejscowość: Rozbórz Długi

7.3.5) Kod pocztowy: 37-560

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1002366,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane