Przygotowywanie i dostarczanie posiłków w Powiatowym Zespole Specjalnych Placówek Szkolno – Wychowawczych im. Marii Grzegorzewskiej w Trzebnicy w roku szkolnym 2026/2027 oraz 2027/2028

Powiatowy Zespół Specjalnych Placówek Szkolno -Wychowawczych w Trzebnicy im. Marii Grzegorzewskiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00348306
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00348306/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-17 09:52
Lokalizacja
Trzebnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-72b6c8f6-2b70-4d48-96ca-8e681ef147a4
Identyfikator
9151782293
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi podawania posiłkówUsługi dostarczania posiłkówPosiłki szkolne

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ MAJCHERKsięginice, PL · lot 0
429 660 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00348306 z dnia 2026-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowywanie i dostarczanie posiłków w Powiatowym Zespole Specjalnych Placówek Szkolno – Wychowawczych im. Marii Grzegorzewskiej w Trzebnicy w roku szkolnym 2026/2027 oraz 2027/2028

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zespół Specjalnych Placówek Szkolno -Wychowawczych w Trzebnicy im. Marii Grzegorzewskiej

1.3.) Oddział zamawiającego: PZSPSzk.Wych.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021670170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 71 312 07 40

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@soswtrzebnica.onmicrosoft.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.soswtrzebnica.edupage.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-72b6c8f6-2b70-4d48-96ca-8e681ef147a4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowywanie i dostarczanie posiłków w Powiatowym Zespole Specjalnych Placówek Szkolno – Wychowawczych im. Marii Grzegorzewskiej w Trzebnicy w roku szkolnym 2026/2027 oraz 2027/2028

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72b6c8f6-2b70-4d48-96ca-8e681ef147a4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348306

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00252664/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 „Przygotowywanie i dostarczanie posiłków w Powiatowym Zespole Specjalnych Placówek Szkolno -Wychowawczych im. Marii Grzegorzewskiej w Trzebnicy w roku szkolnym 2026/2027 i 2027/2028".

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304837

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZSPSzW.26.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 478722,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostawa posiłków dla uczniów Powiatowego Zespołu Specjalnych Placówek Szkolno-Wychowawczych w Trzebnicy w okresie od 1 września 2026 do 30 czerwca 2028 r.
2. Dostawa posiłków będzie odbywać się począwszy od poniedziałku do piątku,
z wyłączeniem okresu przerw świątecznych, ferii zimowych, wakacji i dni ustawowo lub dodatkowo wolnych od nauki w godzinach ustalonych z Zamawiającym godz. 11:10-11:15.
3. Przewidywana ilość posiłków w okresie obowiązującej umowy od 1.09.2026r. – 30.06.2028r. wynosi ok. 372dni x70 posiłków dziennie=26 040 posiłków
4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55320000-9 - Usługi podawania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

15894210-6 - Posiłki szkolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 390600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 429660,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 429660,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.W.Progres Grzegorz Majcher

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151625961

7.3.3) Ulica: ul Trzebnicka 55

7.3.4) Miejscowość: Księgienice

7.3.5) Kod pocztowy: 55-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 429660,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2028-06-30
2026-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi