Sukcesywna dostawa materiałów drogowych na terenie miasta Chojnice
Gmina Miejska Chojnice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00348317
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00348317/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-17 09:55
- Lokalizacja
- Chojnice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5211c43c-fb8f-466a-ba13-224fb6ceab6b
- Identyfikator
- 5551929639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00348317 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa materiałów drogowych na terenie miasta Chojnice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Chojnice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351245
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Rynek, 1
1.5.2.) Miejscowość: Chojnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miastochojnice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastochojnice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13294531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa materiałów drogowych na terenie miasta Chojnice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5211c43c-fb8f-466a-ba13-224fb6ceab6b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348317
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012758/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Sukcesywna dostawa materiałów drogowych na terenie miasta Chojnice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296462
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KM.271.25.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 24307,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Sukcesywna dostawa materiałów drogowych na terenie miasta Chojnice.
2. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa następujących materiałów drogowych:
1) kostka brukowa szara o gr. 6 cm (gat. I),
2) kostka brukowa kolorowa o gr. 6 cm (gat. I),
3) kostka brukowa szara o gr. 8 cm (gat. I),
4) kostka brukowa kolorowa o gr. 8 cm (gat. I),
5) płyta ażurowa o wymiarach 60 x 40 x 10 cm,
6) krawężnik szary o wymiarach 100 x 30 x 15 cm,
7) krawężnik wjazdowy o wymiarach 100 x 22 x 15 cm,
8) obrzeże chodnikowe o wymiarach 100 x 20 x 6 cm,
9) obrzeże chodnikowe o wymiarach 100 x 30 x 8 cm,
10) piasek drobny (piasek uszlachetniony 0-2),
11) podsypka cementowo piaskowa 1:4,
12) beton C12/15,
13) beton C16/20,
14) gruntocement RM 2,5 Mpa.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, załadunek, transport i rozładunek materiałów drogowych i odbywać się będzie w dni robocze, w godzinach od 7:00 do 15:00, sukcesywnie, zgodnie ze zlecaniami jednostkowymi Zamawiającego, w miejsce wskazane przez Zamawiającego (znajdujące się w granicach administracyjnych miasta Chojnice).
4. Dostarczane materiały drogowe muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, wolne od wad fizycznych i kompletne, nie mogą być przedmiotem praw osób trzecich, a także muszą spełniać odpowiednie normy oraz posiadać niezbędne aprobaty techniczne, atesty oraz deklaracje zgodności dopuszczające do stosowania w budownictwie drogowym.
5. Wykonawca zapewni takie opakowanie przedmiotu dostawy, jakie jest wymagane by nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jakości w czasie transportu do miejsca dostawy oraz rozładunku. W przypadku uszkodzenia materiałów drogowych w czasie transportu Wykonawca niezwłocznie wymieni uszkodzone materiały drogowe na nowe, na swój koszt.
6. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44100000-1 - Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kazimierz Ginter Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5550000901
7.3.3) Ulica: Kolejowa 4
7.3.4) Miejscowość: Chojnice
7.3.5) Kod pocztowy: 89-600
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca, z którym zawarto umowę, w ofercie podał cen jednostkowe brutto, jak poniżej:1. Kostka brukowa szara o gr. 6 cm – 34,44 zł/m2,
2. Kostka brukowa kolorowa o gr. 6 cm – 36,90 zł/m2,
3. Kostka brukowa szara o gr. 8 cm – 39,24 zł/m2,
4. Kostka brukowa kolorowa o gr. 8 cm – 41,70 zł/m2,
5. Płyta ażurowa o wym. 60x40x10 cm – 9,84 zł/szt.,
6. Krawężnik szary o wym. 100x30x15 cm – 26,45 zł/szt.,
7. Krawężnik wjazdowy o wym. 100x22x15 – 25,22 zł/szt.,
8. Obrzeże chodnikowe o wym. 100x20x6 cm – 10,95 zł/szt.,
9. Obrzeże chodnikowe o wym. 100x30x8 cm – 14,15 zł/szt.,
10. Piasek drobny – 31,37 zł/t,
11. Podsypka cementowa 1:4 – 350,55 zł/m3,
12. Beton C12/15 – 332,10 zł/m3,
13. Beton C16/20 – 350,55 zł/m3,
14. Gruntocement RM 2,5 Mpa – 153,75 zł/m3.
Ceny jednostkowe zaoferowane przez Wykonawców biorących udział w postępowaniu służyły Zamawiającemu do porównania ofert, zaś w trakcie realizacji będą stanowić podstawę do wyliczenia wynagrodzenia należnego Wykonawcy (łącznie do wysokości kwoty przeznaczonej przez Zamawiającego na realizację przedmiotowego zamówienia, tj. 30.000,00 zł brutto).
| 2026-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |