Montaż systemu słupków antyterrorystycznych na wjeździe na pl. Solny od strony ul. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz opracowaniem dokumentacji projektowej

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00348558
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00348558/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-17 10:55
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d0b39b9-c159-4810-b53f-bd771f93902b
Identyfikator
8971383551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00348558 z dnia 2026-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż systemu słupków antyterrorystycznych na wjeździe na pl. Solny od strony ul. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz opracowaniem dokumentacji projektowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000150142

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 49

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-633

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uzpnz@zdium.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdium.wroc.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie pasem drogowym

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż systemu słupków antyterrorystycznych na wjeździe na pl. Solny od strony ul. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz opracowaniem dokumentacji projektowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d0b39b9-c159-4810-b53f-bd771f93902b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348558

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045589/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.61 Montaż systemu słupków antyterrorystycznych na wjeździe na pl.Solny wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W poprzednio prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TXZ/TISS/262/71/2026/MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Montaż systemu słupków antyterrorystycznych regulujących ruch pojazdów na wjeździe na pl. Solny od strony ul. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz opracowaniem dokumentacji projektowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Środki przeznaczone na realizację zamówienia nie są wystarczające wobec oferty Wykonawcy.
2026-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane