Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Jelcz-Laskowice
GMINA JELCZ-LASKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00521786
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00521786/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-30 11:39
- Lokalizacja
- Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67f7474a-aa54-46ca-9fea-4885138a5d53
- Identyfikator
- 9121715777
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00521786 z dnia 2024-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Jelcz-Laskowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JELCZ-LASKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wincentego Witosa 24
1.5.2.) Miejscowość: Jelcz-Laskowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um.zamowienia2@jelcz-laskowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.jelcz-laskowice.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jelcz_laskowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Jelcz-Laskowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67f7474a-aa54-46ca-9fea-4885138a5d53
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521786
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059674/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Jelcz-Laskowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403297
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZF.271.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 665772,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem inwestycji pn. „Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Jelcz-Laskowice” jest wymiana 431 sztuk nieenergooszczędnych opraw na energooszczędne oprawy typ LED, na terenie Gminy Jelcz-Laskowice.
2. Oprawy oświetleniowe przewidziane do wymiany stanowią oświetlenie dróg wewnętrznych, gminnych, powiatowych i wojewódzkich, zamontowane są na istniejących słupach elektroenergetycznych lub wolnostojących słupach oświetleniowych (betonowych, stalowych) będących własnością Gminy Jelcz-Laskowice.
3. W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany będzie wykonać następujące roboty:
1) Opracowanie projektu technicznego modernizacji dla każdej ulicy, który Wykonawca
musi uzgodnić z Zamawiającym obejmującego obliczenia fotometryczne, zgodnie ze wszystkimi występującymi sytuacjami oświetleniowymi na istniejących lokalizacjach.
2) Wykonanie oznakowania słupów w postaci naklejek zabezpieczonych przed
działaniem warunków atmosferycznych i promieni UV wg wzoru stosowanego w gminie,
3) Demontaż opraw zamontowanych na słupach, wysięgnikach słupowych,
konstrukcjach wsporczych,
4) Przeprowadzenie oceny stanu technicznego instalacji oświetlenia od zacisków do
oprawy,
5) Montaż nowych opraw oświetleniowych typ LED wyposażonych w złącze Zhaga,
6) Wymiana przewodów zasilających oprawy i tabliczek bezpiecznikowych w przypadku
takiej konieczności, warunkującej poprawne i bezpieczne funkcjonowanie opraw.
7) Wykonanie niezbędnych i wymaganych przepisami pomiarów elektrycznych.
8) Wykonanie operatu powykonawczego wraz z inwentaryzacją powykonawczą oraz
opracowanie w wersji papierowej i elektronicznej książek obiektów paszportów ogólnych obiektów oświetleniowych.
9) Dostarczenie Zamawiającemu po realizacyjnego audytu energetycznego,
potwierdzającego osiągnięcie zakładanych wskaźników realizacji projektu, tj. liczba zmodernizowanych energetycznie punktów oświetleniowych, uzyskana redukcja mocy, ilość zaoszczędzonej energii elektrycznej wraz z wykonaniem zbiorczego zestawienia mocy zainstalowanych, nowych opraw oświetleniowych LED.
10) Zutylizowanie niewykorzystanych przez Zamawiającego, zdemontowanych
materiałów w tym opraw.
4. Zadanie pn. „Modernizacja oświetlenia na terenie gminy Jelcz-Laskowice” jest dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
5. Szczegółowy sposób wykonania oraz zakres i rodzaj poszczególnych robót obejmujących przedmiot umowy, określony został w dokumentacji projektowej składającej się z:
a) Opisu przedmiotu zamówienia,
b) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót,
c) Zestawienie opraw podlegających modernizacji,
d) Zestawienie opraw wg. klas oświetleniowych,
e) Mapa obszaru.
stanowiąca załącznik nr 12 do SWZ – OPZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 12
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 341127,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 341127,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 341127,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): VOLT - TIM DARIUSZ RUDNICKI
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PERFAND LED POLSKA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151287174
7.3.3) Ulica: ul. Sadowa 22
7.3.4) Miejscowość: Księginice
7.3.5) Kod pocztowy: 55-100
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 341127,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |