Zorganizowanie, zarządzanie i utrzymanie powiatowego systemu rowerów publicznych Rawicki Powiatowy Rower (RPR) – rozszerzenie systemu (Osiek – Dubin).
Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00348649
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00348649/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-17 11:13
- Lokalizacja
- Rawicz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b2984cac-6248-4cc9-9c93-228529647255
- Identyfikator
- 6991960536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00348649 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie, zarządzanie i utrzymanie powiatowego systemu rowerów publicznych Rawicki Powiatowy Rower (RPR) – rozszerzenie systemu (Osiek – Dubin).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368559038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mikołaja Kopernika, 4
1.5.2.) Miejscowość: Rawicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-900
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcuw-zp@powiatrawicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcuwrawicz.bipstrona.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl.1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zorganizowanie, zarządzanie i utrzymanie powiatowego systemu rowerów publicznych Rawicki Powiatowy Rower (RPR) – rozszerzenie systemu (Osiek – Dubin).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2984cac-6248-4cc9-9c93-228529647255
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348649
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060353/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Zorganizowanie, zarządzanie i utrzymanie systemu rowerów na obszarze powiatu rawickiego w ramach przedsięwzięcia Rawicki Powiatowy Rower (RPR) - rozszerzenie systemu Osiek - Dubin.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie realizowane w ramach Projektu pn. Budowa infrastruktury rowerowej jako alternatywny sposób komunikacji na obszarze powiatu rawickiego – ETAP III2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268184
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCUW.261.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Zakres zamówienia obejmuje:
1)wykonanie wzoru roweru spełniającego wymagania określone w dokumentacji postępowania, który podlega w tym względzie akceptacji Jednostki realizującej,
2)wyposażenie stacji rowerowych,
3)wykonanie projektu strony internetowej systemu RPR do obsługi systemu,
4)sporządzenie w uzgodnieniu z Jednostką realizującą, regulaminu korzystania z RPR oraz planu funkcjonowania Biura Obsługi Klienta (BOK),
5)dostawę i montaż urządzeń stanowiących kompletne wyposażenie czterech stacji rowerowych (bez stojaków dla rowerów),
6)dostawę 20 sztuk rowerów wyposażonych w komputery pokładowe (IV generacji) typu city oraz min. 4 stacji rowerowych,
7)posiadanie kompleksowego systemu informatycznego (oprogramowania) z możliwością obsługi i monitorowania funkcjonowania systemu przez Jednostkę realizującą przy pomocy przeglądarki internetowej,
8)obsługę strony internetowej systemu RPR,
9)prowadzenie telefonicznego Biura Obsługi Klienta,
10)przeszkolenie od 2 do 4 osób wskazanych przez Jednostkę realizującą w zakresie monitorowania systemu RPR,
11)zapewnienie serwisu rowerów na terenie Gminy Jutrosin,
12)kompleksowe utrzymanie i zarządzanie systemem RPR w okresie obowiązywania umowy.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku Nr 7.1, 7.2 i 7.3 do SWZ oraz projekcie umowy wg Załącznika Nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50111000-6 - Zarządzanie flotą pojazdów; usługi konserwacyjne i naprawcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
22460000-2 - Handlowe materiały reklamowe, handlowe katalogi i przewodniki
34000000-7 - Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu
34431000-7 - Rowery niewyposażone w silniki
35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa
48151000-1 - Komputerowy system sterujący
48220000-6 - Pakiety oprogramowania dla internetu i intranetu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178081,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178081,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178081,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Orange Polska S.A.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Roovee S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260250995
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178081,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-07-30| 2026-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |