Dostawa wraz z wymianą dwóch sprężarek w agregatach wody lodowej w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00349267
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00349267/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-17 13:03
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69f02ccc-0ba7-40fd-8e04-f29d3faa15b8
Identyfikator
5250005834
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprężarki do urządzeń chłodzących

Wykonawcy

1 przyznane

MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE B.V.(SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)-ODDZIAŁ W POLSCEBalice, PL · lot 0
386 589 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349267 z dnia 2026-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z wymianą dwóch sprężarek w agregatach wody lodowej w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.cezamat@pw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wraz z wymianą dwóch sprężarek w agregatach wody lodowej w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69f02ccc-0ba7-40fd-8e04-f29d3faa15b8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349267

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055362/31/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.93 Dostawa sprężarek agregatów wody lodowej wraz z wymianą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290526

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CEZAMAT/ZP10/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wymianą dwóch sprężarek w agregatach wody lodowej w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Poleczki 19.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, oraz w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Klasyfikacja wg CPV
Opis przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
42123300-0 Sprężarki do urządzeń chłodzących
Termin i miejsce realizacji zamówienia.
Termin realizacji zamówienia: Termin realizacji zmówienia do 12 tygodni od dnia podpisania umowy.
Miejsce realizacji zamówienia:
Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT ul. Poleczki 19, 02- 822 Warszawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42123300-0 - Sprężarki do urządzeń chłodzących

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 386589,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 386589,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 386589,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE B.V. (Sp. z o. o.) – Oddział w Polsce

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 513-01-95-269

7.3.4) Miejscowość: Balice

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 386589,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

2026-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy