Remonty nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych: część II - rejon na płn.-zach. od Al.. Jerozolimskich, zamówienie podobne do umowy z dnia 30.03.2026r.

DZIELNICA WŁOCHY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00349346
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00349346/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-17 13:14
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d681402a-1489-4dbd-a4ac-0cb3adf683cb
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

WITOLD POCIEJEWSKIPłochocin, PL · lot 0
381 054 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349346 z dnia 2026-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych: część II - rejon na płn.-zach. od Al.. Jerozolimskich, zamówienie podobne do umowy z dnia 30.03.2026r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DZIELNICA WŁOCHY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525966300179

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Krakowska 257

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-133

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 44 34 200

1.5.8.) Numer faksu: 22 44 34 203

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wlochy.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wlochy.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych: część II - rejon na płn.-zach. od Al.. Jerozolimskich, zamówienie podobne do umowy z dnia 30.03.2026r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d681402a-1489-4dbd-a4ac-0cb3adf683cb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349346

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020214/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych: część II - rejon na płn.-zach. od Al.. Jerozolimskich, zamówienie podobne do umowy z dnia 30.03.2026r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane na podstawie z art. 305 pkt 1, w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
W 2026 r. zostało przeprowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji postępowanie TPBN.3.2026, w wyniku którego w części II : ,,Remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych–na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Część II–rejon na płn. – zach. od Al. Jerozolimskich" udzielono firmie ANAT Witold Pociejewski zamówienia. W ogłoszeniu o zamówieniu nr 2026/BZP 00072928 z dnia 27.01.2026 r. przewidziano możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych do prac ujętych w zamówieniu podstawowym, do wartości 325 203,25 zł netto. Zakres przedmiotowy zamówienia podstawowego oraz zamówienia polegającego na powtórzeniu robót budowlanych są podobne. Wartość zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowalnych została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZWR.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 325203,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty związane z remontem nawierzchni dróg gminnych
w zakresie robót bitumicznych na terenie Dzielnicy Włochy w rejonie na północny - zachód
od Al. Jerozolimskich
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych przy użyciu mieszanek
mineralno-asfaltowych;
- Remonty cząstkowe nawierzchni z płyt MON przy użyciu mieszanek mineralno-asfaltowych;
- Naprawy (przestawianie) krawężników z naprawą uszkodzonych ław betonowych;
- Regulację pionową uszkodzonych studzienek kanalizacyjnych;
- Zabezpieczanie miejsc awarii i usuwanie awarii stwarzających zagrożenie bezpieczeństwa ruchu kołowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 381054,00 PLN

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANAT WITOLD POCIEJEWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 1230043901

7.3.3) Ulica: Stołeczna 56

7.3.4) Miejscowość: Płochocin

7.3.5) Kod pocztowy: 05-860

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 381054,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane